Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, arra volnek kivancsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, arra volnek kivancsi, hogy mibol tudjatok, hogy ki az eltetetek parja?

Figyelt kérdés

Ugy ertem jonnan tudjatok,hogy az igazi , es milyen kulso a vagy belso tulajdonsagok szamitanak ezen a teren?

Ertelmes , ferfiak valaszait varom :-)

Koszonom



2013. okt. 12. 01:46
1 2 3 4 5
 31/48 smisy válasza:
Mulattató a tény, hogy konkrét állásfoglalásod van ilyen ügyekben, mégis nyilvánosan teszel fel a témakörbe (ha a szerelem témakör) vágó kérdést. Ha nyilvánosan kérdezek valamit, akkor megköszönöm a válaszokat és mérlegelem a magam értékrendje szerint, nem a kommenteket kommentálom és a kommentelők lelkivilágát bolygatom.
2013. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
pisisd vagy kérdező, ezlrt nem látod: a tudomány működik. 4 év után vége a legtöbb kapcsolatnak. sőt, a legtöbbnek sokkal hamarabb.
2013. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 smisy válasza:
Talán erős példa, nem is a kérdéshez tartozik, de ha azt mondod, félelem tudományos oldalról megközelíteni valamit, amit elmagyarázni sem lehet, az gyakorlatilag azt jelenti, hogy Te személy szerint nem tudnád elmagyarázni és nem fogadod el, hogy más le tudja vezetni papíron. Néhány évvel ezelőtt napvilágot látott egy kutatás eredménye, miszerint a dejavu (amit mindenki csodának hisz és legendák zengenek róla) valójában a két szemből induló ingerek agyba érésének szinte mérhetetlenül parányi időkülönbsége, amit az agyunk a pöttöm időkülönbség miatt úgy érzékel, mintha "ez már megtörtént volna". Egy embernek próbáld ezt beadni, aki szentül hisz benne, hogy ő átélt egy ilyen "csodát", meglátod, ugyanolyan eredménytelen lesz, mint a szerelmet tudományosan előadni, aki hisz benne, az továbbra is fog, hiába vázolsz fel neki valamit tudományos alapokon.
2013. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 smisy válasza:
Bocsi egyébként, hogy fárasztalak az igazsággal. Válaszolok hát a kérdésedre is, végtére is ezért vagyunk itt :) Én onnan tudom, hogy ki életem párja, hogy éppen ki van mellettem. Hiszen gondoljunk csak bele, ha úgy vagy valakivel, hogy nem hiszed, ő életed párja (az elejétől fogva), akkor őszintén: mi értelme az egésznek? Majd járogatunk pár évig, hátha mégis ő lesz az?
2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az egyéni döntése, hogy az illúzióban mennyire akar elsüppedni. Ha nagyon, akkor pl sokszor találod meg életed folyamán életed párját :) És sokszor csalódsz utána. Ha ezt az egészet eleve leszarod, akkor meg sokkal kevesebbszer. Számomra tehát full logikus, hogy érdemes-e illúziókat ébresztgetni magamban. És így pl, aki nem műanyag, az igazi, és a nagy ő pedig a shift + ő.
2013. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek, nem vagyok midnennap fent. A kerdesem eleve a koszonommel fejeztem be es azert irtam ki a kerdest mert kivancsi voltam masok velemenyere es megakartam osztani a sajatom a tobbiekkel. Azok a valaszok amik nem a kerdesemre felelnek is nagyon erdekesek mindet vegig olvastam.
2013. okt. 14. 17:02
 37/48 A kérdező kommentje:
Erdekes ,hogy ha minden kapcsolat 4 evig tart hogy lehet az ,hogy a szuleim 4 evutan hazasodtak ossze es 20eve vannak egyutt?
2013. okt. 14. 17:03
 38/48 anonim ***** válasza:
A szerelem tart addig. Ha tudsz olvasni ez már kiderült. Emiatt hamar szét fogtok menni. A szüleid úgy döntöttek, hogy szeretik egymást annyira szerelem nélkül (vagy becsúszott már as gyerek), hogy nem keresgélnek tovább. Beletörődtek.
2013. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
57%
A szerelem addig tart, amíg az illúzió nem foszlik szerte :) ez meg egyedenként változik. De pl van aki képtelen rá, annak el sem kezdődik :) van aki akkora illúzió mester, hogy random lányokba beleszeret az utcán :D
2013. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Az eszetekbe sem jut, hogy ami a szerelem (érzése) után - vagy közben is - jön, az lehet sokkal jobb is???

Az utána való ősbizalom, tisztelet, megbecsülés, szeretet, odaadás érzése miért kevésbé értékelendő vagy jó? Szerintem nincs jobb érzés, mint a szüleink után megtalálni másban is a támaszt, a segítőkészséget, a társat, a barátot, a bizalmast, a cinkost stb.! És akire nem kevesebbet bízok, mint az életemet és a hitet, hogy gyerekeink legjobb apja (anyja) lesz!!!

2013. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!