Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kozositik ki szegeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kozositik ki szegeny lanyt? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Anyukamnak a testverenek van egy kislanya aki 3 osztalyos. Nagyon kedves,aranyos illemtudo visszahuzodo kislany. A vele egykoru kislanyok nem nagyon baratkoznak vele..ennek oka szerintem az lehet,hogy normalis (tanul orarol orara,segit a szuleinek meg nekem, nem jar nagyon ki inkabb hasznosan tolti az idejet,de persze ez nem aszt jelenti,hogy egyaltalan nm jar ki.

Van egy fiu ikertestvere aki pont a lany szemelyisegenek az elentetje(nem visszahuzodo..) Mind minden korosztalyban naluk is van egy bekebszelt kisliba akinek a szemelyisege "kivagyok en" jelegu.." penteken en kisertem el a lanyt a vallasorara mivel az anyukaja delutanos volt,es nkm is arra volt dolgom szoval elvittem..azelot egy 10 perce befontam a hajat parkete fonasba mivel szep hoszzu szoke haja van,erre fel a tobbi lany nem hordja igya hajat es lemontam...lattam a kislanyon,hogy valami bantja..estefele attmentem hozzajum es lattam,hogy az anyukaja oleben sir,hogy o miert nem olyan mind a tobbi lany..

Ezzen a szituacion hogy tudnem segitenni? Sokat csufoljak szegenykemet..peddig olyan szep es koteleseg tudo es engedelmes kislany...Ti mit tennetek az en helyembe? Az anyuka mar monta a gyerekeknek h hagyak abba de meg azert se..

19/L


2013. okt. 14. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mert bunkók.

Ékezetet használni luxus?

2013. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, azért mert ha már egy lány normális és nem bunkó akkor kiközösítik, velem is mindig ezt csinálták kiskoromban és most 9.-ben is :S (és kedves 1. mi van ha angol billentyűzete van?)
2013. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Generalis ***** válasza:
Gyermekek szüleivel beszélni kell és ha az sem segít akkor rendőrség .
2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem pont a kislánnyal van a gond! A többiek irigyek rá, hogy többet tud náluk, és okosabb, kedvesebb mint ők! Idővel talán elfogadják a többiek! :)
2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én mondanám neki h ne figyeljen oda másokra nézze levegőnek őket és majd észreveszik magukat
2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

"Nagyon kedves,aranyos illemtudo visszahuzodo kislany. "


Ezért.


A kedvessel amúgy semmi baj. De aki túlontúl szolgalelkű, önállótlan, azt már a gyerekek sem nagyon kedvelik. Meg hát tudod, a gyerekek kegyetlenek, abba rúgnak bele akit érnek, főleg, ha a szüleik erőszakös görcsök.

2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyen problémám volt csak a fiúkkal, minden egyes nap verekedtek velem. Egyszer anyám bement és úgy megtépte a két illetőt hogy többet nem volt velük gond...amúgy nem lehet rajta segiteni, csak vigyázni hogy nehogy elkurvuljon vagy ellustuljon, mert végeredményben lejebb sülyedhet mint a mostani csúfolói. Nem kell különösebben foglalkozni vele, tenni ellene nem lehet, támogassátok mint individum.
2013. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jah és 5be más iskolába adják be hogy ne velük legyen. Új közegbe való
2013. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jo volna ha elfogadnak mert csak 5-en vannak lanyok es 16 fiu..es inkabb lanyal szeretne baratkozni nm fiukal...
2013. okt. 14. 20:26
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet. Nincs ebben semmi baj.

Ez is egy úgymond "szelektálás" amit az univerzum indít el, ezzel választja ki a gyengéket és az erőseket. Egyszerűen kiszelektálja az életre alkalmatlan egyedeket, ezekből lesznek a gyilkosok, öngyilkosok, perverz, kéjgyilkos, alkoholista, kábítószeres embernek koránt sem mondható egyedek.

És vannak az erősek akik ezeknek a dolgoknak ellenállnak és felnőtt korukra felelősségteljesen tudnak élni, meg tudják különböztetni a jót a rossztól. ezekből lesznek a családanyák, családapák akik minden reggel mennek dolgozni, hogy eltartsák a gyerekeiket.

És vannak azok akik változnak, gyerekként vagy visszahúzódó vagy pedig igen csak éles nyelvű, teljesen mindegy, ahogy él és ahogyan él, majd az fogja eldönteni, hogy felnőttkorára domináns vagy pedig alárendelt lesz-e.


éééljeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!

yupppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!