Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kozositik ki szegeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kozositik ki szegeny lanyt? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Anyukamnak a testverenek van egy kislanya aki 3 osztalyos. Nagyon kedves,aranyos illemtudo visszahuzodo kislany. A vele egykoru kislanyok nem nagyon baratkoznak vele..ennek oka szerintem az lehet,hogy normalis (tanul orarol orara,segit a szuleinek meg nekem, nem jar nagyon ki inkabb hasznosan tolti az idejet,de persze ez nem aszt jelenti,hogy egyaltalan nm jar ki.

Van egy fiu ikertestvere aki pont a lany szemelyisegenek az elentetje(nem visszahuzodo..) Mind minden korosztalyban naluk is van egy bekebszelt kisliba akinek a szemelyisege "kivagyok en" jelegu.." penteken en kisertem el a lanyt a vallasorara mivel az anyukaja delutanos volt,es nkm is arra volt dolgom szoval elvittem..azelot egy 10 perce befontam a hajat parkete fonasba mivel szep hoszzu szoke haja van,erre fel a tobbi lany nem hordja igya hajat es lemontam...lattam a kislanyon,hogy valami bantja..estefele attmentem hozzajum es lattam,hogy az anyukaja oleben sir,hogy o miert nem olyan mind a tobbi lany..

Ezzen a szituacion hogy tudnem segitenni? Sokat csufoljak szegenykemet..peddig olyan szep es koteleseg tudo es engedelmes kislany...Ti mit tennetek az en helyembe? Az anyuka mar monta a gyerekeknek h hagyak abba de meg azert se..

19/L


2013. okt. 14. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legyen picit nyitottabb, vagy hogy is fogalmazzak, de ha ilyen marad, majd normális közösségbe később fogják értékelni, csak legyen nyitott.
2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
5 osztalytol zene iskolaban fog tovabb tanulni..csakhat ezt a 2 evet muszaj valahogy kibirnia..
2013. okt. 14. 20:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Magyarul az unokatestvéredről van szó.Az ilyen gúnyolódós kölyköket kellene velem összezárni.Tőlem a felnőttek is megijednek néha a stílusom miatt.:D
2013. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat igen unokatesomrol van szo..de olyan mintha kistesom lenne...nyaron velem volt Parizsban es 2 honapon att segitett nkm a fodraszati szalonban..
2013. okt. 14. 20:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Érzik rajta, hogy gyenge és a gyengékre rászállnak.
2013. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
EZT ÍRTAM b+!!!!
2013. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki menőmanó.
2013. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!