Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc év körüli férfiak, komolyan ezért lekoptattok egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet, hogy huzamosabb ideje ismerkedem facebookon egy, a húszas évei végén lévő pasival, akinek múlt héten elmondtam, hogy még nem volt senkim, és ennek megfelelően intim viszonyom sem volt még senkivel. Én 21 éves vagyok. Azóta semmit sem írt, csak annyival zárta le az egészet, hogy én vagyok az egyedüli ilyen lány, akivel eddig megismerkedett, és hogy ő csak egy szimpatikus ismerőseként tekint rám, akivel néha eldumálgathat, holott néhány napja még ő ragaszkodott hozzá, hogy hozzunk össze egy találkozót. Elmagyarázná nekem valaki, hogy mi történt? Mert én nem igazán értem. Ez ekkora szégyen?
2013. okt. 15. 06:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

én csak egy dolgot nem értek:


"és nem hiszem, hogy ő a testiségre hajtott volna, mert a külseje alapján olyan pasi, aki sok nőt megkaphat."


levezetnéd nekem ennek a gondolatnak a női logikai magyarázatát? ez ellentmondás egy mondaton belül. nem hiszed hogy arra hajtott volna mert ő olyan pasi aki bárkit megkaphat. ha ez így van, akkor pontosan miért ne ezért hajtott volna arra?

nők....

2013. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Őszintén kérdező, ha tegyük fel összejöttetek volna, onnantól számítva mennyit vártál volna a szexel?


29/F

2013. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Őszintén, min. 3-4 hónap, max. 6 hónap, nyilván ez is sok, de szerintem egy szűz lányra ennyit még lehet várni. Nem várakoztattam volna évekig.
2013. okt. 15. 19:24
 24/25 anonim ***** válasza:
6+6 hónap (ismerkedés 6 hónap és ismerkedés) az 1 egész év. Menjen el egy éve?
2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolja/gondolta volna, akkor egyáltalán nem gáz, nem jelenthet gondot. Ennyi megértés igazán lehet, ha igazán szimpik vagytok egymásnak.


Kérdés, hogy komolyan gondolta-e, illetve, hogy valóban szimpi voltál-e neki. Talán valami más miatt nem vagy szimpi neki, vagy valami extra következtetést vont le ebből (pl hogy akkor nem vonz a szex igazán, vagy nem vagy olyan szép, vagy nagyon sokat kellene várnia) ami vagy igaz, vagy nem...

2013. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!