Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc év körüli férfiak, komolyan ezért lekoptattok egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet, hogy huzamosabb ideje ismerkedem facebookon egy, a húszas évei végén lévő pasival, akinek múlt héten elmondtam, hogy még nem volt senkim, és ennek megfelelően intim viszonyom sem volt még senkivel. Én 21 éves vagyok. Azóta semmit sem írt, csak annyival zárta le az egészet, hogy én vagyok az egyedüli ilyen lány, akivel eddig megismerkedett, és hogy ő csak egy szimpatikus ismerőseként tekint rám, akivel néha eldumálgathat, holott néhány napja még ő ragaszkodott hozzá, hogy hozzunk össze egy találkozót. Elmagyarázná nekem valaki, hogy mi történt? Mert én nem igazán értem. Ez ekkora szégyen?
2013. okt. 15. 06:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem érzem úgy, hogy ezt mindenkivel közölnöm kell, azt hittem, hogy 6 hónap után már ismerem és bízhatok ennyire benne, hogy ezt elmondom. Szerintem ez nem annyira nagy titok, meg úgyis kikövetkeztethető, hiszen mint mondtam, nem volt még barátom, és igen, igazad van, vallásos vagyok. Úgy éreztem, hogy ha nem mondanám el neki, valamilyen szinten félrevezetném.

Nem írtam ki ezzel a témával kapcsolatban semmilyen más kérdést.

2013. okt. 15. 08:06
 12/25 A kérdező kommentje:
És ő kérdezett rá. Mit kellett volna tennem, hazudjak? Akkor hogy néztem volna a szemébe, ha egyszer tnyleg találkoztunk volna?
2013. okt. 15. 08:11
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

pfff


Szerintem nem kell neked párkapcsolat kérdező.

Inkább menj apácának valami zárdába. és nem azért mert 21 évesen még szűz vagy, ez nem baj, hanem emiatta hozzáállás miatt.


Tudod mikor fog rád fél évet várni egy felnőtt férfi.. :D álomvilágban élsz..

2013. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Előző: kinek kellett rá fél évet várni? Te ezt hol olvastad? Azt írta, hogy fél éve ismerkednek, és ezért elárulta.


Amúgy nem, nem kellett hazudnod, sőt: nem is szabad. Igen, félrevezetted volna, és később sokkal kellemetlenebb lett volna közölni. Ha nem közölted volna, akkor meg saját magaddal csesztél volna ki, mert egy szűz lány első éjszakája plusz munkát és plusz odafigyelést igényel egy fickótól, amit ő csak akkor tud nyújtani, ha tudja, hogy kell.


Ha kérdés nélkül lekoptatott a srác, akkor az mindkettőtöknek így volt jó. Én a fickót is megértem amúgy, de lássuk be, neked lett volna rosszabb, ha egy türelmetlen fazonnal kezdesz az első alkalommal.


Amúgy azt nem teljesen értem, miért olyan hatalmas bizalmi kérdés elmondani, hogy nem volt még senkid. Ez vagy te, ez veled együtt jár. Ha nem tetszik, akkor lehet menni. A srác is úgy döntött, hogy megy, hát legyen boldog. Végső soron nincsen ezzel semmi gond, legalábbis szerintem.

2013. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: én ezért nem koptatnék le egy lányt. Igazából semmit nem változtatna a hozzáállásomon az,hogy szűz vagy sem 29/f
2013. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok az ismeretlen tényező. Amíg te fél évet csak beszélgettél vele, lehet hogy közben talált valakit akivel már a tettek mezejére is tudott lépni. Vagy közbejött neki az élet, egyéb gondok is akadhatnak. És az is lehet hogy tényleg elriasztotta az hogy szűz vagy. No nem feltétlen azért mert az nyűg, meg hogy akkor mennyit kell még tepernie mire lesz valami. Hanem mert ő már ennyi idősen lehet hogy életre szóló kapcsolatot szeretne. Nálad pedig nem mehet biztosra, mivel nem volt még ilyen tapasztalatod.

29 F

2013. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30 körül 3-4 napot várunk. Nálad ez több. Csalódás lett volna az egész. Nem akart neked rossz élményt, jót akart. Keress egy korodbeli vagy vallásos férfit.
2013. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

21 éves vagy és szűz, ami jó és semmiképp se baj, de 30 év körül már "nincs időnk" betanítani egy nőt a szexbe, hanem már családra vágyunk. Ő lehet úgy gondolta, hogy akár ha rákapsz a szex ízére akár el is hagyhatod őt egy év után mondjuk, és akkor ő mennyi időt veszítene el, mert lehet közben találkozott volna más hozzávaló nővel.

Nem jelenteném ki kategorikusan, hogy biztos csak szexet akart, de nem bánnám, hogy már nem jelentkezik, keress másik férfit. Ez is egy tapasztalat volt.

28F

2013. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Ha rákérdez, akkor természetes, hogy válaszolsz, így más. Az is érthető, ha vallásos vagy, csak ez szintén sokakat elijeszt, a mai világban nem divat a vallás. Sokan nem fognak várni. Csak ezzel nagyon leszűkül az a kör, aki el fog fogadni. És több, mint valószinű, hogy a neked megfelelő/téged elfogadó embereket nem interneten fogod megtalálni.

2013. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
5-ösnek nagyon igaza van!!!
2013. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!