Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyire adtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire adtok a külsőtökre? Mennyit foglalkoztok vele? Mit csináltok, a külsőtök érdekében? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
A barátom miatt kezdek aggódni aki régebben,azaz 3 évvel ezelőtt kb semmit nem csinált a külsejével azon kívül,hogy normálisan tisztálkodott.Ma már jár szoláriumba,jár edzőterembe,szed mindenféle táplálékkiegészítőket az edzéshez,használ testápolót,bevásárló körutakat szervez más fiúkkal,képesek akár nagyon messze is utazni,kozmetikust tervezi,parfümöt minden nap használ,de ész nélkül fújja magát,mindig keresi a férfi nyakláncokat,karkötőket.Emellett nézegeti magát a tükörben,az izmait mutogatja és teljesen el van szállva magától,és folyton azon agyal,hogy lehetne jobb,szebb ,mit kéne még csinálni.Jah és engem meg magasról le...semmit nem mondd rám,és kezdem úgy érezni,hogy nekem is ennyit kéne magammal fogalkozni,nehogy "lemaradjak" .nagyon gáz.vagy ez a normális ?
2013. okt. 15. 10:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én is járok szoláriumba a barátnőmmel együtt.

28/f

De testápolót meg ilyeneket nem használok.

2013. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

igen a páva dalt is ismerem, és a south park ezt a részét is láttam,mi több a páva dalt ő mutatta nekem! és együtt láttuk azt a részt,mondtam is neki,hogy ez mennyire igaz,ő csak bólogatott . meg láttunk vagy 3 rész az éjjel nappal Bp-ből és ott volt valami Carlos ilyen kigyúrt gyerek, a barátom meg csak úgy leste és egyszer csak megszólal "nincs is úgy kigyúrva ez a Carlos" és mosolyog. mondom mi van? tiszta izom,nem egy adonisz,de bőven elég sztem. és ebből lejött,hogy ő hasonlítgatja magát ezekhez,meg nyugtatja magát,hogy "nem is olyan jó pasi,hisz nincs is úgy kigyúrva" .

szerintem ez csak egyre rosszabb lesz..nem tudom mit tehetnék ez ellen,hiába magyarázom neki,hogy ez nem jó

2013. okt. 15. 10:37
 13/28 anonim ***** válasza:
A barátod átcsapott pávába....majd talál magának egy plázacicát :-/
2013. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy új társasága van és azok a fiúk biztatják erre? Jobb ez, mintha ellenkezője lenne és nem foglalkozna magával. De, ha tőle kérdezed akkor tud választ adni.
2013. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy sose legyen büdös és retkes lehetőleg, illetve lezabált ruhában :DDD Szolárium, meg gyantázás meg ilyeneket nem csinálok, főleg mert lusta vagyok hozzá, de nem is gondolom, hogy jól állna nekem. Mivel a szemöldököm gyárilag elég durva, így picit ritkítom, max ennyi ratyeszség van, amit csinálok. :)
2013. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
hmmm érdekes. Személy szerint az ápoltságra törekszem, és a tiszta ruhákra, a hajam az egyetlen ami több időt igényel, mert 20 percig szárítom és helyenként még akkor is tocsog.. ha olyan helyre megyek, akkor utána még be is lövöm úgy ahogy én szeretem, de ha nem, akkor úgy hagyom. Viszont a barátod furcsa eset számomra, nem attól lesz valaki férfias, hogy páwa... izomtömeget azért növeljen, mert neki úgy tetszik, ne pedig azért, hogy tetszelegjen vele.. így összevetve minden amit leírtál, eléggé buz!s..
2013. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Tisztálkodom, kozmetikushoz is szoktam járni szőrteleníteni, napi szinten járok edzeni, parfümöt is használok alkalmanként dr a pasid durva :D öltözködésbe inkább sportos, kényelmes cuccokban vagyok :) és nem vagyok elszállva magamtól mert sose mutogatom magam tudom h milyen vagyok :) vásárolgatni nagyon ritkán járok van elég ruhám majd ha kinövőm, szétmegy akkor veszek :)
2013. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
my god, hát ez még nekem is sok lenne lány létemre... én ilyen egyszerű "paraszt" pasikhoz vagyok szokva, akik tusfürdő, sampon meg dezodoron kívül nem kennek magukra semmit. ja meg persze megborotválkoznak levágják a hajukat, körmüket, és ennyivel be is van fejezve.
2013. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
hmm, egyszerű paraszt... köszi szépen :) hát de végül is jogos valahol, mert tényleg :)
2013. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan,edzek,ruháim megválogatom,cípőm is.

Szoláriumba is járok,mert én így érzem magam jól,mert ha adsz magadra akkor csakis ilyen lányokat vonzol magadhoz aki szintén ilyen.

2013. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!