Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyire adtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire adtok a külsőtökre? Mennyit foglalkoztok vele? Mit csináltok, a külsőtök érdekében? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
A barátom miatt kezdek aggódni aki régebben,azaz 3 évvel ezelőtt kb semmit nem csinált a külsejével azon kívül,hogy normálisan tisztálkodott.Ma már jár szoláriumba,jár edzőterembe,szed mindenféle táplálékkiegészítőket az edzéshez,használ testápolót,bevásárló körutakat szervez más fiúkkal,képesek akár nagyon messze is utazni,kozmetikust tervezi,parfümöt minden nap használ,de ész nélkül fújja magát,mindig keresi a férfi nyakláncokat,karkötőket.Emellett nézegeti magát a tükörben,az izmait mutogatja és teljesen el van szállva magától,és folyton azon agyal,hogy lehetne jobb,szebb ,mit kéne még csinálni.Jah és engem meg magasról le...semmit nem mondd rám,és kezdem úgy érezni,hogy nekem is ennyit kéne magammal fogalkozni,nehogy "lemaradjak" .nagyon gáz.vagy ez a normális ?
2013. okt. 15. 10:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Utolsó,mert neked olyan lányok kellenek akik a fél reggelüket a szépítkezéssel töltik? plusz a napjuk nagy részében is arra költik a pénzüket,hogy még szebbek legyenek?

azt hiszem én is elég igényes vagyok,na de ez már egy fiútól nagyon sok.komolyan mondom kezdem azt érezni,hogy ő lesz a "szebbik nem". hiszen ő komolyan többet foglalkozik magával mint én.nagyon durva ez.én is járok edzeni,de én nem szedek semmit mellé,egészségesen étkezem,tisztálkodom,használok testápolót, meg fejemre hidratáló,de szoliba soha nem megyek,max télen párszor szilveszter előtt.nem vásárolok mindig új göncöket,és nem ilyen maga mutogatósakat,nem hordok nyakláncokat,karkötőket,gyűrűket, nem használok erős sminket. már komolyan nem tudom,hogy überelhetném,ezután már a plasztika jön vagy mi??

2013. okt. 15. 14:04
 22/28 anonim ***** válasza:

Hmmm,hát megmondom őszintén én nálam ez előny ha a csaj mindig szépitkezik meg figyel nagyon magára,plusz ilyen nőies nagyon.Egyszerűen ez jön be.

Szeretem ezeket a tipikus fitnesz cicákat. :D

2013. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

várj hány éves vagy? mert azért egy dolgozó nőtől nem hiszem hogy ezt el várhatnád ,hogy éjjel-nappal sminkelgesse magát,meg a kozmetikushoz járkáljon,szoliba,fitnesz terembe, "plázába" :D ha tini akkor érthető ,hogy nincs más életcélja,de amúgy?

de akkor jó értem,biztos ő is ilyen csajt akar akinek nincs más az életében csak a külső,no meg van rá elég pénze,hogy ezeket folyton finanszírozza magának.

2013. okt. 15. 14:29
 24/28 anonim ***** válasza:

20-22#!

Én csak annyit tennék hozzá, hogy én nem akarok hasonlitani a nőkhöz és a csajokon nem a sminket szeretem, nem baj ha van rajta egy kis szeretni való sem vagy ha nincs kisminkelve. Nekem ezekről a túl apolt fiúkról az jut eszembe, hogy kenyesek mint a kislányok... na némán :-D

Miért kell másoknak megfeleni, ahelyett, hogy magadnak felelnél meg?

2013. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát én már 26 vagyok,szóval konvergálok a 30-hoz. :D

Én aztr mondom arra van ideje amire akarja,én is meló,meg suli mellett este 10kor ha kell megyek edzeni,meg vasalok inget másnapra éjfél után. :D

Igen elvetemült dolog tudom.

2013. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Emberek azért gondolkozzunk már... FÉRFI egy szoláriumban? Ne nevettessetek. xD Az ilyen már inkább hombárgombóc...
2013. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szerintem sem oké,hogy a pasik járnak szoláriumba,de ma már sok ilyen pasi van...de szerintem is egy vérbeli hetero szexuális nem jár szoliba :D de tudom a melegeket utánozni ma már divat...
2013. okt. 16. 10:07
 28/28 anonim ***** válasza:
Hülyének lenni is divat... majd csak kipusztulnak már az ilyen emberutánzatok. :D
2013. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!