Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúnak vagy lánynak jobb lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Fiúnak vagy lánynak jobb lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok kérdés volt erről, de én a mostani véleményekre vagyok kíváncsi mind tudás és mind tapasztalat alapján. Szerintem lánynak jobb lenni. 10-szer könnyeben találnak párt az életben. Elnézést ha a kifejezést rosszul mondom, de a nők elfogultak. Ezt úgy értem, hogy a nők sokszor elvannak a maguk kis világában és les*zarják a külvilágot. Elvannak a barátnőikkel és élik jól az életüket,megvigasztalják a barátnőik őket ha szomoruak. A férfiak(ami jó magam is az vagyok)pedig semmi érzelem és semmi empátia nincs bennük. Sokszor gyerekesek és képtelenek előre látni, hogy amit tesznek hatással lehet a jövőre. Szóval....éretlenek. Ha választanom kell e között és a másik élet között akkor én lány akarnék lennie. Najo,igaz, hogy problémák lehetnek. De jobb élet lenne mint fiúként.
2013. okt. 15. 15:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, s ha én dönthettem volna el, hogy milyen nemű legyek, mindenképpen fiú lettem volna. (Előttem 1-2 ember már leírta, hogy miért is jobb a hímneműeknek.)
2013. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretnék fiú lenni, de valószínű hogy csak azért, mert lány vagyok, és nem tudom milyen fiúnak lenni.

Kezdjük azzal, hogy nekünk ott van havonta a vérzés, nagyon szar, nekünk külsőleg jobban kell törődnünk magunkkal (szőrtelenítés, van aki sminkel), a lányoknál nincs olyan hogy barátság, max érdekbarátság. Ez a kép nagyon jól ábrázolja ezt, komolyan!

[link]

Általános suliba engem a lányok piszkáltak. A lányok!!! Nem a fiúk... most is középsuliba sokkal összetartóbbnak tűnnek a fiúk, mint mi, lányok.

A lányoknak könnyebb párt találni az életben? Itt vagyok 18 évesen, egy pasi se nézett rám... jé, tényleg, milyen könnyű!!

Nézhetjük úgy is a dolgot, hogy általánosítunk: JÓ pasinak, illetve JÓ csajnak jobb-e lenni? Mert ott vannak a ronda, önbizalom hiányosak is... na, azoknál melyiknek a szarabb? Biztos hogy mindkettőnek, de mivel lány vagyok, így a lányra szavazok, hogy annak szarabb.

2013. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a lányoknak nehezebb dolga van az életben pl. menstruáció, szülés, munka mellett háztartás vezetés, stb. de én ha választhatnék sem lennék fiú. Szeretek lány lenni, nincsenek "barátnőim", hiszen már nem vagyok iskolás, amúgy sem hiányoznak ezek az érdekbarátságok, de van egy párom, akivel bármit megoszthatok, minden felmerülő problémát megoldhatok, akinek bármit elmondhatok, megvigasztal, ha rossz kedvű vagyok stb.


22/ L

2013. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
13# pont ez a baj, hogy ti a barátságot ideiglenesnek tekintitek. Ki is jelentetted, hogy azért nincs mert már nem vagy iskolás. A kettő között semmi összefüggés nincsen. Én is 22 éves vagyok, én sem vagyok "iskolás", de még mindig ugyan úgy szeretem a barátaimat, akikkel anno gimiben, általánosban, OVIBAN felnőttem. És 60 évesen is lefogunk tolni egy sört. A barátság az élet egyik legnagyobb erénye, ami (szerencsére) a férfiakban sokkal jobban megvan.
2013. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14-esnek. (13as vagyok)

Az volt a kérdés, hogy szerintem (SZERINTEM), tehát az ÉN véleményem szerint, lánynak vagy fiúnak jobb e lenni. Leírtam a véleményem, nem kell rá reagálni. Elolvasod és kész.

Amúgy meg olyan "barátnőim" voltak, hogy 9-10- ben nagyon jóban voltunk, aztán mivel én nem vagyok az a nagy bulizós és nem mentem velük 11-ben bulizni elkezdtek piszkálni, órákon kifigurázni, mindenkit ellenem fordítani.

Majd az érettségi után, továbbtanultam és az ottani barátnőim (3-an voltunk barátnők) ha csak kettesben voltam valamelyikkel mindig a harmadikat beszélte ki, gondolom, ha együtt voltak, akkor meg engem.

Nekem ez egyáltalán nem hiányzik.

2013. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, de pont azt erősítetted meg te is, amiért (is) jobb fiúnak lenni, utána pedig közlöd, hogy a lány mellett döntesz. Erre azért muszáj volt reagálnom.
2013. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Először is: Köszönöm mindenkinek a válaszát. Másodszor: Ahogy eddig olvasgattam a válaszokat és főleg a női véleményeket, egyre inkább rájöttem, hogy erősen általánosítottam miközben nem lehet objektívan eldönteni minek jobb lenni. Sok példa van fiúra és valahány lányra is. Senkinek sincs tökéletes élete,bármilyen nemű is legyen. Ha sok embert nézzek és beleszámítom a jó és rossz dolgokat amilyenek jó vagy rossz lenni akkor azt mondhatom, hogy fiúnak és lánynak lenni egyformán jó vagy rossz. Hiszen lehet, hogy 1000 férfi panaszkodik arra, hogy lenne lány ezért meg azért és 1000 nő arról panaszkodna, hogy ezért meg azért lenne inkább férfi. Szóval köszönöm mindenki válaszát, hasznos volt.
2013. okt. 15. 17:43
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
13/15 ott a pont, a nőknél a barátság != azzal a barátsággal, ami a férfiak között van. Eddig egy olyat sem hallottam/láttam, hogy a nők között őszinte, éveken át tartó barátság lett volna.
2013. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Eddig egy olyat sem hallottam/láttam, hogy a nők között őszinte, éveken át tartó barátság lett volna."


Az csak az ismerősi körödet minősíti.

Nekem a legjobb barátnőmmel töretlenül tart a barátságunk már 15 éve.

2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mindenki azt írja hogy így a női barátság, meg úgy....nálunk a fiúk folyamatosan kibeszélik egymást.Én magam hallgatom hogy mennyire utálják egymást.Persze nem szemtől szembe.A suliba ők a legjobb haverok bla bla...Na ja, a suliban.Egymás háta mögött épp úgy kibeszélik egymást,mint a lányok,sőt!Talán még jobban.Folyamatosan bunyóznak,aztán 2 hónapig rosszban vannak.A lányoknál?a csajok összevesznek valami hülyeségen, és 3-4 múlva kibékülnek.De persze általánosítani sem szabad.Nem minden fiú/lány ilyen.Ha megtalálod a megfelelő barátod,akkor neki bármit elmondhatsz nem fordul ellened.És az én véleményem az hogy a fiúk sportolnak isznak idétlenkednek videó játékoznak baromkodnak...a csajok cicomázzák magukat,lelkiznek,csinosan öltöznek, "pizsi partyiznak stb...ha pedig pletykálkodásról van szó, az a véleményem,hogy ez kamasz korban tök normális...
2013. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!