Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt lelkileg sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt lelkileg sérült nők, férfiak?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy úgy érzem, hogy anyám miatt már annyira sérültem, hogy talán soha nem lesz normális kapcsolatom. Ugyanis anyám annyira megkeseredett ember a rossz házassága és válása miatt, hogy irigy és féltékeny minden nőre, de főleg rám, mert ugye én vagyok a közvetlen közelében. Sose beszélhetek neki férfiakról, mert úgy viselkedik mintha az bűn lenne, ha tetszene valaki. Mindig el kellett titkolnom a kapcsolataimat, mert kb. 20 éves koromban kijelentette, hogy itt férfi nem alhat és az is milyen dolog már, hogy egy lány egy fiúnál alszik. Így maradt a titkolózás, amit a férfiak nem igazán toleráltak, de meg is értem.

Sokszor megsért ha összeveszünk, olyanokat mond, hogy én nem kellek senkinek. Ha reggel egy kicsit csinosabban megyek a munkába, már olyan megjegyzéseket tesz, hogy de kicsíptem magam, meg fintorokat vág. Vagy megkérdezi, hogy ugye figyelembe se vett senki az utcán. Amikor amiatt sírtam, hogy egy pasi csak szédített, akkor csak nevetett rajtam.

Úgy érzem, hogy nem bírok már így élni, már saját magam is elhittem, hogy nem kellek senkinek és egyszerűen nem tudok már kapcsolatot kialakítani férfiakkal. Elköltözni nem tudok, mert jelenleg csak én dolgozom és nem hagyhatom őket cserben, meg akkor többet haza nem mehetnék. Nem tudom, hogy van e itt valaki, aki hasonló cipőben jár v. járt, mert kíváncsi lennék, hogy ki hogy viseli vagy oldja meg az ilyen helyzetet. Légyszi normális válaszokat!


2013. okt. 15. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha az embereknek normális szülei vannak, akkor durva ezt olvasni, nem is hittem, hogy vannak ilyen szülők, akik ilyet tudnak mondani szemtől szemben a gyerekének, én csak azt tudom tanácsolni, hogy költözz el és ha van fiatalabb testvéred akkor vidd magaddal..
2013. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele leülni, és értelmesen elmagyarázni neki, hogy mit tesz, és hogy változtatnia kéne.
2013. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját bőrömön még nem tapasztaltam ilyesmit, de volt ilyen ismerősöm és ő is nagyon rosszul viselte. Őt is minden szarnak elhordta az anyja csupán azért, mert őt elhagyta a pasija.


Igazából nem sok választásod van, vagy az ő életüket választod, vagy a sajátod. Ahogy olvastam elég nyilvánvaló volt, hogy a kettő nem fér meg egymás mellett.

2013. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát ez egyszerű. Szard le, kezdj el vele bunkózni te is, nevesd ki, hogy mekkora lúzer, vigyél haza pasit, szard le a véleményét és röhögj rajta, ez az ő nyomora nem a tied, simán te vagy a jobb.
2013. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetetlen vele normálisan elbeszélgetni, mert olyankor áldozatként tünteti fel magát és nagyon csúnyán össze tudunk veszni. Akkor olyanokat mond, hogy én vagyok az irigy mindenkire, mert én nekem nem akad pasi. Hasztalan minden beszélgetés, csak jobban megsért olyankor.
2013. okt. 15. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
A szövegedet végig nem olvasom, de hogy a kérdésre válaszoljak, vannak egy páran ahogy elnézem itt a kérdéseket, válaszokat. Néhány orvosi eset.
2013. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, ha van idő akkor majd írj, lenne mit megbeszélnünk ahogy elnézem

27F

2013. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

anyum is hasonló, bár a tiéd rosszabb. és az enyém néha nem is mond semmit, de az arcára van írva mit gondol, ezért állandóan szégyellem magam mindenért. borzalmas érzés.:S most van barátom, aki nem értette meg, hgoy anyának miért nem mondok róla semmit, hát elmondtam anyumnak a barátom kedvéért,hogy van valakim, azóta semmit nem kérdezett róla, csak furcsán bámul rám... de ha összeveszünk akk ő is nagyon csúnya dolgokat vág a fejemhez.:S épp ezért nem mondok el neki semmit.


szerintem próbáld meg őt figyelmen kívül hagyni, különben tönkretesz...:S és tudatosítsd magadban, hogy a baj nem veled van, hanem vele. nekem írhatsz ha van bármilyen problémád.:)

2013. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!