Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz szerintetek h én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz szerintetek h én lassabban érek mint a többiek? Mármint lelkileg?

Figyelt kérdés
A mai lányok többsége nagyon korán ,,beleveti" magát az életbe meg a pasizásba, de nekem ez valahogy nem megy..sokan furinak néznek h nem falom a pasikat, de szerintem annak nincs értelme h havonta váltogatom őket..nehezen ismerkedek és nyílok meg másoknak, meg félénk is vagyok, ezért sokan azt hiszik, hogy nagyképű vagyok..pedig csak félek...a fiúk közelében meg egyszerűen leblokkolok, folyton izgulok h mit mondjak nekik.. ha meg engem néznek mindig elkezdek pirulni..ez ellen nem lehetne vmit tenni, hogy sikerüljön jobban megnyílnom, hogy ne legyek olyan merev? (légyszi normális komikat írjatok)

2013. szept. 14. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem még nem nagyon voltál együtt normális férfival, nem azt mondom, hogy kurv.álkodj, csak ismer meg valakit, aki értelmes, és majd rájössz, hogy vannak még jó dolgok az életben (amit még nem nagyon tapasztaltál) 20/F
2013. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
remélem:) és köszi h nem nézel tök hülyének:D
2013. szept. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!