Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen techikákat alkalmazhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen techikákat alkalmazhatok, ha teljesen be vagyok zsongva a tanáromtól és besokkolok ha a közelemben van? Hogy lazítsak? Hogy tegyek rendet a fejemben, és nézzek rá úgy mintha közömbös lenne?

Figyelt kérdés

Ha meg tudnám játszani, már az is jó lenne. Nagyon kellemetlen már ez számomra. Teljesen be vagyok sokkolva mikor meglátom, mikor a közelemben van, vagy órán és ha beszél velem.

Nem akarom így végigcsinálni az évet, mert elég ciki.

Nem hiszem hogy neki megfordult volna a fejében, hogy ez a lány meg megbolondult, szal sztem ő nem vette észre, de nekem pocsék így.

Alapvetően talpraesett csaj vagyok, nem vagyok szívbajos, de vele teljesen elmegy az eszem, leáll az agyam.


Mit csináljak? Ha észre veszi rajtam hogy mi a helyzet akkor nagy valószínűséggel meg akar majd d**** a viselkedése alapján. Azt meg végképp nem akarom.


Hogy titkoljam? Tudtok valami technikát, amivel bárki le tudja magát nyugtatni? Mire gondoljak?


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!



2013. okt. 15. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást aki kielégít mind érzelmileg mind testileg, és el fog múlni az érzésed a tanár iránt.
2013. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne járj be az óráira.
2013. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Mondjuk szerencsére mi ritkán találkoztunk, mert levelezős voltam és csak 2 x fél évig kellett kibírnom, de végeztem a sulival és el is múlt az egész, mintha sose lett volna.


De utolsónál a pont, ha lehet, hanyagold az óráit.

2013. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, én is gondoltam már erre, hogy hanyagolni kellene az óráját, de az iskola és a jegy is fontos. :/
2013. okt. 16. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!