Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a szomszédnak róla?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a szomszédnak róla? Megcsalás.

Figyelt kérdés
Kis társasházban lakunk, 3 család lakik a házban, tehát jó kapcsolatot ápolunk egymással. Az egyik családban férj-feleség lakik 2 gyerekkel. Aranyos, jól szituált pár, jó viszonyban vagyunk. A férj rengeteget dolgozik, sosincs otthon, a nő most keres munkát. Egyik nap láttam, hogy egy fiatal jóképű pasast vitt fel magához a nő, aztán jó két óra múlva kísérte ki, és a nő át volt öltözve és vizes/csatakos volt a haja. Egyértelmű, hogy mi történhetett. Vívódok, hogy szóljak-e a férjének erről. Esetleg a nővel beszélgessek el? Ti mit tennétek?

2013. okt. 16. 09:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szolj

te örülnél, ha kiderülni, hogy egy ismerődős elhallgatná ezt?

2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem örülnék. De ha nálunk ilyen lenne, és szomszéd szólna, akkor tuti nem bocsátanék meg, a megalázó helyzet miatt. Míg egyébként lehet, h megbocsátanék, mivel nekünk is van közös gyerekünk.
2013. okt. 16. 09:35
 13/24 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszédok nagyon hangosan szexelnek, de nem szólunk nekik, nehogy visszafogják magukat :DD
2013. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod, hogy mi történt pontosan, a másik meg, nem a te dolgod. Ha mégsem az volt, amire gondolsz és előállsz a férjnek egy ilyen sztorival, nagy eséllyel és jogosan fognak megutálni. Ne foglalkozz a mások magánéletével...
2013. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha a barátnőm szólna, ha megtudna ilyet a férjemről. De a szomszéd? Szerintem itt az a gond, hogy pontosan nem tudhatod, hogy mi történt! Láttál valamit és neked ez jutott eszedbe róla. És ha mégsem? Vagy láttad ott rendszeresen a pasit? Mindig jár a nőhöz?

Inkább ne avatkozz bele. Lehet, hogy nincs is igazad, és tönkretennéd a házasságukat!

2013. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Hat en beszelnek az asszonnyal, hogy

"egy ismerosom, amig a parja dolgozott addig csalta az urat es most rament a hazassaga. Meg jo, hogy sem te, sem en nem csinalunk ilyeneket!"


Es jo melyen a szemebe nezni...

2013. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ilyen helyzetben... én elvárnám, hogy a szomszédok szoljonak... igazából nem tudom, ha már jó viszonyban vagyunk :-/

Szerintem ha már biztosan tudod, szólj. Nekem sokkal rosszabul esne, ha a végén kiderülne, hogy csak én nem tudtam róla...

2013. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem TE beszélj a nővel, hogy láttál valamit.

Valahogy fel kell vezetni, és biztosítani arról, hogy nem kutakodni akarsz az életében, de amit láttál elég egyértelmű, és ha igazad van, akkor a férje nem biztos, hogy megérdemli ezt. Csak értesíteni, hogy tudjon róla és kész.

2013. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

En ilyen helyzetben nem szolnek.


Eleve nem vagyok az a tipus, aki keretlenul masok maganeletebe beleszolna meg akkor sem, ha egyebkent a legmelyebb segito szandek vezerelne, meg azert barmennyire is beszedes volt a helyzet, barmennyire is a megcsalas ugrik be az embernek, azert megsem lehetsz biztos benne, hogy pontosan az es ugy tortent, amire es ahogy eloszor gondolsz.


Ha a legjobb barataimrol lenne szo, akkor nyilvan vivodnek, hogy mit csinaljak, de egy ilyen helyzetben egyertelmuen kimaradnek a dologbol.

2013. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kozod hozza, de meg plenykalodni sem kell.
2013. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!