Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha sexbarátságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha sexbarátságban felüti a fejét a féltékenység, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy abban a "sexbarátságban" van legalább két ember.


A féltékenységhez még "sexbarátság" sem kell, ne viccelj

2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az már nem szexkapcsolat, mert az egyik fél többet érez.
2013. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a féltékenységhez több kell mint szimpla két ember bármilyen jellegű viszonya mert ugye a legjobb barátnőmre csak nem vagyok féltékeny....(Lány vagyok egyébként)
2013. okt. 16. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Érzelmeket.
2013. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
odaégett a hagymás bab.
2013. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még jó hogy utálom a hagymásbabot :D
2013. okt. 16. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen kapcsolatban, és "úgy" nem éreztem semmit a fiú iránt, mégis féltékeny voltam ha éppen más lánnyal kavart vagy valami. ez tök normális szerintem. de az is lhehet, hogy a partner többet érez már
2013. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen féltékenységi gondolat esetén egy biztos pont a magunk magabiztossága és higgadtsága is. Könnyen ringbe lehet szállni a többiekkel, azt kell már csak mérlegelni, hogy érdemes-e.
2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Típustól függ.Lehet egyfajta birtoklási vágy is.Például,hogy amit nekem lehet,a másiknak nem.Én voltam így,hogy azt hittem azért féltékeny,mert kezd belém szeretni.Aztán kiderült,hogy azért volt,mert nem akart osztozni,de ő attól még nyugodtan ment másokhoz.Csak én nem mehettem.De buta voltam.Miért?Mert én éreztem.:(
2013. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző: teljesen egyetértek veled. Olyan műsorokban, mint pl. "A Nagy Ő" és egyebek, lehet észrevenni jól, hogy vannak olyan jelentkezők, akik csupán csak azért harcolják végig az egész műsort, mert versengési és birtoklási vágy van bennük, semmi másért.
2013. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!