Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a nő írjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a nő írjon rá a pasira?

Figyelt kérdés

Igen megint facés kérdés!

Ismerkedetem egy pasivak 1-2 hónapja de kb mindig én írok rá! Pedig nagyon jól elvagyunk akár több óráig beszélgetünk mindenről! De semmi komoly!

De 3-4 napja nem írtam rá! Gondoltam megnézem mi lesz!

Hát semmi!

Akkor minek beszélt velem ennyit ha nem kíváncsi rám?


2013. okt. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen nem csak megint faces kérdés hanem megint általánosítás. Mi honnan tudjuk, hogy egy számunkra tök ismeretlen ember mire gondol..?

Gondoltál már arra esetleg, hogy ezt VELE beszéld meg..?

2013. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen de tudom,hogy ő becsajozott! Így én nem erőltetem! Ha akar ír!
2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezen mit megbeszelni, hiszen egyertelmuen tojik a fejedre, ha te nem kezdemenyezel beszelgetest, akkor valojaban o nem is akarna beszelni veled. Ne tevesszen meg az, ha beszeltek akkor normalisan viselkedik es jol elvagytok, valoszinuleg egy kulturalt valaki es miert is bunkozna, de nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni.


Konkluzio: nem mindenki akar megdugni, aki rad mosolyog :)

2013. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég ciki, ha mindig a nő ír rá egy pasira- Várd meg, amíg ő keres. Nem fogja azt hinni, hogy ráakarsz akaszkodni.
2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem érdekled eléggé :(

az én barátom 10-ből 8-szor rámír és általában az érdeklődő pasiknál így szokott lenni

keress valakit, aki jobban törekszik... legalább fele-fele arányban ő ír

2013. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!