Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? :'c

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal elég közel kerültünk egymáshoz,kicsit talán több volt mint barátság.Sejtettem,hogy ő többet érez (egyébként én sem vagyok közömbös iránta,de osztálytárssal nem járnék.magamnak se vallottam be nagyon,de halálosan szerelmes vagyok belé.), mert állandóan ölelgetett,puszilgatott,sokszor azt hitték h járunk.Az egyik haverja megkérdezte h nem akarunk-e összejönni.Ő nem válaszolt semmit,én meg rávágtam h fujhe... nagyon megbántam,de akkor még teljesen össze voltam zavarodva...Ő pedig meglepett fejjel arrább ment...nem is szólt semmit...Utána megkérdeztem,h most haragszik-e,de azt mondta,hogy nem.Ez volt csütörtökön.Utána minden rendben volt.Hétfő óta pedig hozzám se szól,max szid.Olyanokat mond h életképtelen nyomorék vagyok...Eddig meg nyuszika voltam,meg hasonlók.Ma már megölelt úgy h odanyomott a falhoz,és közben azt mondta h takarodj te nyomorék,senki nem hívott...Nem tudom mi lehet vele.Nem rá vall. :c Nem tudom mit tehetnék h újra jóban legyünk.Barátságnál nem szeretnék többet.Vagyis szeretnék,de az eszem mást mond.
2013. okt. 18. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezen mit csodálkozol? Elszalasztottál egy lehetőséget a h*lye elveid miatt, emellett fájdalmat okoztál egy fiúnak.

Hagyd őt békén, ha már te magad űzted el. Hadd találjon magának inkább olyasvalakit, aki értékeli az érzéseit.

2013. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"megölelt úgy h odanyomott a falhoz,és közben azt mondta h takarodj te nyomorék,senki nem hívott"


Így, hogy lehet megölelni valakit?

2013. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lilikécske ***** válasza:
Igaza van. Tényleg életképtelen nyomorék vagy.
2013. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Esetleg picit tedd parkolópályára az eszedet! K.rvára elegem van az ilyen tinédzsersipákolásokból, hogy "jaaaj legjobb baráttal, osztálytárssal... stb. nem jövök össze mert az rossz". Jó nagy idióta vagy, ha megfosztod saját magadat a boldogságtól...
2013. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a boldogságtól fosztom meg magamat hanem az esetleges későbbi szenvedéstől.

És nem tom h h lehet így megölelni.xd Nem tom jobban leírni.xd

2013. okt. 18. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem az ilyen idiótaságokat. Ha szerelmes vagy belé, mi a jó Istenért nem lehet kimutatni? Vagy ha már ennyire sekélyes vagy, akkor meg ne ámítsd. Közel engeded magadhoz, aztán meg hátbaszúrod? Aztán emg még neked áll feljebb?


Ja, tudom, mert ugye "osztálytárssal nem járunk, mert az már fúúúúj milyen, meg szakítás után ciki lesz", stb. Na és mondd, így most jobb? Hogy hátbaszúrtad egy osztálytársadat? Az elveid csak a járást tiltják, az üres ámítást meg átverést nem?

2013. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sosem ámítottam.Nagyon nehezemre esik kimutatni az érzelmeimet,pszichológushoz is jártam evvel...Nem ámítottam,mert én is érzek iránta valamit...
2013. okt. 18. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Esetleges későbbi szendedéstől. Aha... Az esetleges későbbi szenvedés helyett inkább egy életre lejárattad magad osztálytársad előtt. Az esetleges későbbi szenvedés miatt inkább tönkretettél egy szerelmes, meg egy barátságot is. Gratulálok!

A gondolkodásmódod meg kb. egy ötödikesének megfelelő. Te is csak mész a fogyatékos tinipіcsák divatja után, ahelyett, hogy inkább kicsit gondolkodnál.

Mert ugye most tényleg megmentetted magad a későbbi szenvedéstől. Tényleg. Végül is neked kell epekedned utána, miközben ő semmibe fog venni. Te fogod végignézni, ahogy ő valakivel majd összejön. Na meg szerinted ha mással jársz, annak nem lehet fájdalmas vége?


De tudod, mit? Ne is járj senkivel! Főleg vele ne! Hagyd békén, nálad ő ezerszer jobbat érdemel!

2013. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem ámítottam,mert én is érzek iránta valamit..." De. Ámítottad. Közel engedted magadhoz, majd amikor már ő is szerelmes lett, ellökted magadtól. Ez is ámítás ám!

Az arcodból meg egy kicsit vegyél vissza, nyuszika! Nem kéne így elszállni magadtól azért, mert jól meg tudtál bántani valakit.

2013. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Tényleg csak 3 barátnője volt a múlt héten és közben velem ugyanúgy folytatta.Tényleg én vagyok a szemét,rongy ember.
2013. okt. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!