Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a fiúk? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a fiúk? Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

17/L

Sohasem voltam a fiúk kedvence, mert én más vagyok mint a többiek vagyis mások szerint vagyok kilógó.:S

2 éve döbbentem rá, hogy jobban tanulnom kéne hogyha egyetemre szeretnék menni. 17 évesen engem nem a bulik, az ital érdekel hanem más. Persze én is szeretem a divatot, a csinos ruhákat. Nagyon szeretek sétálni főleg az erdőkben, utálom Justin Biebert minden lány annyira oda van érte de nem értem, hogy miért. Utálom még az Alkonyatot(szerintem az a film egy vicc), azért is lehülyéznek. A fiúk meg egyenesen utálnak:(((

Nem szeretem ha szórakoznak velem vagy mással, volt egy lány az osztályunkban akit nagyon piszkálnak és azt mondtam a fiúknak, hogy nem normálisak. Megnem barátkozom a kiskirálylányokkal, a három puszi, meg az egymás valagát nyalás nem az én stílusom. Rájöttem ha nem bántasz mást akkor egy senki vagy. De nagyon nem szeretek senkit sem bántani, inkább mindenki engem bánt.


2013. okt. 19. 13:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok csöndes de az a nagy hangadó se, nem tudom, hogy miért piszkálnak
2013. okt. 19. 13:47
 12/16 anonim ***** válasza:
de mit tesznek amikor piszkálnak? csak szóban? osztályban vannak barátaid?
2013. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy lány vagy... a fiúknál durvább a dolog. Egyébként nekem pl. szimpatikus vagy, én nem piszkálnálak.. amúgy sem szoktam senkit annyira, hogy meg is bántsam, csak poénból.
2013. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tipikusan az ilyeneken szokás szórakozni, elég szép céltábla vagy a számukra. Hát annyit tanácsolhatok, hogy igyekezz hozzád hasonlókkal körülvenned magad, ami persze nem egyszerű. Iskola után azért másképp lesz minden, egyetemen már inkább megválogathatod hogy kivel barátkozol.
2013. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok amúgy teljesen:) nyugi eljön majd a te időd is ne aggódj ha még nem volt senkid, ezek szerint te komolyabb lány vagy mint a veled egy idősek, ez nem rossz! Az ilyen lányokat az idősebb pasik szeretik akik nem csak egy éjszára akarnak nőt:D szerinted miért választanak a korodbeli pasik náluk sokkal butább lányokat?
2013. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
majd ha idősebb leszel, találsz normális párt.. vagy keresgélj idősebbek között
2013. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!