Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a párom hobbija!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít a párom hobbija!?

Figyelt kérdés

Amikor még nem éltünk együtt addig nem zavart.

A horgászatról van szó....Már nem csak az udvar hanem a nappali a hálószoba az autó is ezzel van tele..Ez az egyik okom,hogy írok..a másik,hogy napokig képes lent horgásznia haverjaival...

Emelett ilyen ovodás szinten van,hogy halas pólókban járkál..

Kicsit szerintem visszább adhatna ezekből mert néha idegesít.Amúgy tök normàlis,humoros.Csak ez ne lennd hanem vmi más hobbi:)

Szóltam már,hogy legalább ne hordja be a szobába a botokat,horgokat stb de csak ez a válasz,hogy "ne fárassz már"..aztán add egy puszit és ennyi...

Valamit ez ellen? én 22 ő 23


2013. okt. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez van amikor a Nagy Ho-Ho-Ho horgásszal költözöl össze. :)
2013. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bátyám is ilyen.

Ő egész nap a The Fishing & Hunting-ot nézi és ódákat tud mesélni a halakról meg a (szerintem nem létező) halas kalandjairól.

kinövi......kb 20-30 év és kinövi.

2013. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha aktfotózás lenne a hobbija. Máris nem olyan szörnyű a horgászat :)
2013. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ez ellen semmi, megszoksz, vagy megszöksz. Ő ilyen, tehát vagy így fogadod el, vagy csá. Persze 1x 2x lehet beszélni vele, de ha nem fogja fel.... nincs mit tenni, csak dönteni.
2013. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindig jobb mint ha inna v drogozna.

De ha számítógépezne, xboxozna... Ugyanúgy ki lennél akadva.

2013. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek kettesben valahová horgászni? Jó móka lenne. És együtt lennétek+horgászhatna is. :)
2013. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj szerintem :) A lakásban találjatok helyet a horgász felszerelésnek ahol tartja és nincs útban és ennyi :) Én párom pl anime függö :) Naruto stb.. De csak ha szabadnapja van. Én nem szerettem eleinte bosszantott a dolog,de már én is nézem tetszenek a mesék,aranyosak,van ami kicsit véres,meg varázslatos,de elfogadom ahogy van. És igaza van az elöttem szólónak: vagy megszoksz vagy megszöksz :)
2015. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!