Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Befolyásol titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Befolyásol titeket a lány hobbija párválasztásnál? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy a pasik nem igazán tolerálják a hüllőket. Márpedig én imádom őket és lelkes tartó is vagyok, de a pasik 90%-a megfutamodik, ha meglátja a kígyóimat. Meg lehet szerettetni velük? 20L
2012. nov. 24. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
meg persze-- én is szerettem a hüllőket.. :) de nem sok pasi van aki mind ezt tolerálja.. :)
2012. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha, szeret valaki lefogja szarni :)
2012. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem befolyásol hát az hogy hüllőt tartasz az nem zavar
2012. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak úgy vettem észre, hogy eléggé megriadnak és tartanak ettől sokan. Nem kell szeretniük, csak merjenek bejönni :D
2012. nov. 24. 09:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Tény, hogy egy kicsit engem is stresszelne, ha az első szeretkezéskor egy kigyó sziszegne rám (legalábbis, ha mérgeskígyó). Illetve nem tudnék arról megfeledkezni, hogy kimászik, ha alszom. Egy idő után biztos hozzászoknék, de jobbszeretem a kígyókat az állatkertben nézegetni.
2012. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mérges kígyót nem tartok. Egy az, hogy mindenképp legális akarok maradni és biztonságtechnikailag nem tudnám megadni, ami kell. Csak az óriáskígyóknak és a kisebb siklóknak :)
2012. nov. 24. 09:57
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nézhetnék a két szép akváriumom, de nem tudják elterelni a figyelmüket :D
2012. nov. 24. 09:58
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem ez még tetszene is. csak ne szeresd őket jobban, mint a fiút.
2012. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem a szobádban kellene tartani,az ilyesmit akkor nem lenne problémád belőle.Egyébként meg gondolkodj el azon hogy mit nem szeretsz te és gondold bele magad abba hogy a párod azt tartja a szobájában!És megkapod a választ magadnak.
2012. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

más azt se szereti, ha egy kutya, vagy macska figyeli közben... hát még ha egy ilyen Fujjjj! :-)

mondjuk engem nem zavarna, amíg nem akarnád bevonni valamelyiket egy hármasba :-)

2012. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!