Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak hogy majdnem megerőszakoltak? Jó ötlet egyáltalán ha elmondom?

Figyelt kérdés
A helyzet elég bonyolult mert a párom főnökéről van szó. Nem tudom megmondjam-e de nagyon félek hogy ha elmondom kirúgják a páromat. Nagyon imádja a munkáját és sosem bocsátanám meg magamnak ha miattam kéne valami mással foglalkoznia de ugyanakkor undorodok magamtól, nem merek a szemébe nézni stb. és ez tuti feltűnik majd neki előbb utóbb de inkább előbb. Nem tudom mit tegyek de nagyon félek. :/
2013. okt. 21. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogodban all elmondani, hanem kotelesseged elmondani. A ferj feladata, hogy megvedje a csaladjat.


De hogyan vedje meg, ha nem tud a problemarol??? Meg ha pofan is b@ssza a fonoket, akkor is most oszinten mi lesz? Semmi. Gondolod majd feljelenti a fonok, hogy az egesz kideruljon?


39F


Egyaltalan hogyan kerultel kapcsolatba a fonokevel? Az en felesegem azt sem tudja, hogy ki a feljebbjarom...

2013. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem a férjem még nem is élünk együtt. Az ő főnöke az egyik szomszédom volt diákja innen ismerem.
2013. okt. 22. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!