Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megváltozni?

Figyelt kérdés
Regen izmosabb testalkatu voltam, es nagyon agressziv a sok tesztoszterontol, ami az izomtomegnoveles miatt volt. Azt tanacsoltak, hogy ne gyurjak olyan kemenyen, mert tul agressziv vagyok. Azota elpuhultam, egy magas macko vagyok, akit mindenki szeret, es viccesnek tart. De van egy lany, akinek inkabb pocak nelkuli embereket kedveli. Megerne leadni a felesleget, esetleg visszaallni a gyurasra megkockaztatva a tulzott agresszivitast? Vagy ennyit nem er egy lany? 18/F
2013. okt. 22. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
magyarúl köcsög lettél...JO
2013. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valaki vagy szeret önmagadért vagy nem. Ha pocakkal is szeret, utána fogyhatsz, de addig ne. Mert ha bármi is történne veled, akkor lépne. Ha pedig igy kellesz neki, akkor bárhogy fogsz kelleni.

Szóval addig ne fogyj. Lássuk a medvét, kellesz-e így a lánynak. Ha húzza a száját, akkor lépj le tőle.

2013. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért nem csak ez a két véglet van. Fogyjál le, sportolj, de ne vidd túlzásba, ne szedjél semmi sz.rt az izmaidra...
2013. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyit egy lány sem ér. Ha magadért akarsz változni jó de egy lányért ne változz.
2013. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem szedtem. Egyszeruen a nehez sulyok emelgetese megdobta a tesztoszteron szintet. Szalkas nem akarok lenni, mert a bordam olyan szeles;nagy, hogy meg igy soksok plussz kiloval is kilog a bordam
2013. okt. 22. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Irány a terem! Megéri:D
2013. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval kérdező, tedd próbára a leányzót, és útána cselekedj, addig egy tapodtat sem.
2013. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem teremben csinalnam, hanem a sajat sulyomat kihasznalom, es itthon. (fegyenc-edzes) Az megadja az alapot, utana lehet a kondiba menni. Talan magamert visszaterek, mert zavar, hogy 6 emelet lepcsozes utan kikopom a tudomet
2013. okt. 22. 20:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerem a fegyenc edzest jopar haverom ezt csinalja:D"kezdesnek" tenyleg jo:Dsok sikert!
2013. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Csakis magad miatt változz meg! Ha nem érzed jól magad ebben a testben, neki állhatsz változtatni. :)
2013. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!