Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te engedélyeznéd azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te engedélyeznéd azonos neműek között a házasságot?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

"19-es vagyok.

Kedves 21-es. Nem,nem gondoltál bele,egyszerűen csak

leírtad egy kb. 5 perces eszmefuttatás után. Egy elhagyott gyereknek minden vágya bekerülni egy szerető családba.Neki onnantól kezdve ha megfelelő bánásmódot,odafigyelést kap,nem számít,hogy milyen neműek a szüleik,akik szeretik és ellátják őt.Miért válna Ő is meleggé? Nem értem a következtetésed,ha jól sejtem te sem igazán.."


Úgy szeretem hogy ebben a témakörben mindenki olyan okos és meg van győződve arról hogy az ő álláspontja helyes, míg a másik biztosan hülyeséget mond, amit még maga sem ismer. Próbálkozhatnának másik témakörben is, de ott tényeket kellene közölni, az pedig már nem menne. Elhiheted hogy nincs igazad, nem véletlen az hogy egy vallás se engedi az azonos neműek házasságát és hogy nem is törvényes. Csak a magadfajta ostobák azok akik miatt van olyan ország ahol kezdik úgy gondolni hogy engedélyezni kellene. Ez is ugyanolyan mint az abortusz, helytelen és nem szabad engedni.


Arról pedig nem tehetek hogy az IQ szinted azonos a százalékoddal. Azaz kb 82 max.

2013. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Természetesen. A legkevésbé sem zavarna a tény, hogy a melegek/biszexek megházasodnak. Mégis mi lenne ezzel a gond?
2013. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
mégegyszer mondom: nem kell a vallásba belemenni. Templom nélkül is meglehet esküdni, ez egy hivatali procedúra mely jogi dolgokkal ruházza fel a feleket. Valláshoz semmi köze, drágáim. Nyisd ki a szemed és láss! ;)
2013. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Azzal mi lenne a gond hogy valaki megerőszakol egy nőt, egy gyereket, ellopja valakinek a pénzét, megver valakit, megöl valakit? Ezekkel mi lenne a gond, hiszen ezzel személy szerint nekünk nem ártanak. Ez igaz, de a társadalomnak igen. A törvények meghozatalakor arra kell gondolni hogy a társadalomnak jó-e vagy sem. A melegek házassága a társadalomnak hosszútávon ártalmas.
2013. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

"mégegyszer mondom: nem kell a vallásba belemenni. Templom nélkül is meglehet esküdni, ez egy hivatali procedúra mely jogi dolgokkal ruházza fel a feleket. Valláshoz semmi köze, drágáim. Nyisd ki a szemed és láss! ;)"


Úgy tűnik neked kell kinyitnod a szemed és látnod. Arról beszéltem hogy a vallások sem hiába tartják bűnnek évezredek óta a homoszexualitást. Azért tartják annak, mert a társadalomra káros hatást gyakorol. És a vallási törvényeket biztosan okosabb, tapasztaltabb, bölcsebb emberek találták ki mint az írogató sok lúzer.

2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
És kifejtenéd hogy milyen ártalmakat okoznak? Én ismerek homoszexuális párt akik együtt élnek, egyiknek gyereke van. Akár hiszed akár nem, egyszer sem jött rám a homoszex inger a közelükben, sőt a velük együtt dolgozó tíz emberből sem lett senki homoszexuális, pedig nap mint nap egy levegőt szívnak. Sőt, nem is beszédtéma. Senkit nem érdekel, hogy az ágyba ki kivel fekszik, kivel él együtt, ki után örököl, jobbról törli-e ki vagy balról, teljesen mindegy. Csak az ilyen unatkozó, kukacoskodó emberek mint itt is egyesek teszik az arcukat ahelyett hogy a saját szerelmi életükkel foglalkoznának.
2013. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Nem voltak okosabb emberek, ugyanolyan egyszerű emberek voltak mint bármelyikünk. A vallással meg csak ne legyél annyira eltelve, mert az demagógia, amiben semmi jó nincs.
2013. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Erre tudok egy jót:

Ha a konzervatívok nem akarják,hogy a melegek szeretkezzenek egymással akkor miért nem engedélyezik nekik a házasságot?

Amúgy IGEN,én támogatom.

2013. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Igenis a homoszexuális magatartás lehet ragályos, fertőző. Azért van az hogy manapság elég sok biszexuális van. Mert ugye a jelenlegi tudásunk szerint a homoszexualitás a gének miatt van. Nyilván meg van az oka annak hogy egy férfi miért a nőkhöz vonzódik, ahogy annak is hogy egy nő miért a férfiakhoz vonzódik, a melegeknél, legyenek azok nők vagy férfiak, rosszul működik a rendszer, ezért a saját neméhez fog vonzódni. Az viszont hogy valaki mindkét nemhez vonzódjon, szerintem nem lehet genetikai. Hiszen vagy ilyen vagy olyan, nem lehet mindkettő. Ahogy egy ember sem lehet egyszer nő máskor férfi. A biszexualitás valószínűleg csak divat, a kíváncsiság miatt ki akarják próbálni a saját nemükkel is.


Többet nem írok, hagyom hogy a hülyék had értsenek egyet.

2013. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

miért lenne hosszútávon ártalmas a melegek házassága a társadalomra nézve? Galád módon lefoglalnák a legjobb nyári időpontokat a heterók elől? :)

De komolyan, miért? Innentől kezdve kötelező lenne melegnek lenni, vagy kötelező lenne a melegek számára a házasságkötés? Engem pont nem érdekelne ha egy meleg pár összeházasodik, igaz, a heteróké se, nem mástól tenném függővé a saját életem alakulását.

A házasság hivatali szempontból egy jogi dolog, talán az zavarna, hogy adott esetben örökölhetnének egymástól?

Vagy a végén kiderülne, hogy közöttük magasabb a házasodási kedv és jobban tiszteletben tartanák a házasság intézményét? Hát az biztos, hogy náluk nem lenne annyi házasságon kívül született gyerek, ami ugye csak a heterók kiváltsága :)

2013. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!