Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te engedélyeznéd azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te engedélyeznéd azonos neműek között a házasságot?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
én szoktam fantáziálni biszex csókról de élőben soha nem próbáltam és nem is volt olyan eset hogy személy szerint egy csajt megkívántam volna bárhol! A pasikat nézem ösztönösen mert ilyen a beállítottságom és ezen nem változtat az sem ha egy tucat csaj pár mellettem csókolózik! Vágod már, husi? ;)
2013. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
hát ha nem, hát nem. akkor majd visszatérünk rá miután kijártad az oskolát ;)
2013. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Ömm... Nem
2013. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Nem. A házasság egy olyan kötelék, ami férfi és nő között köttetik.
2013. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
A Föld meg lapos, nem hallottad te kuruzsló, mindjárt máglyára vetlek! ;)
2013. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nem és még csak diszkriminatívnak sem tartom ezt a választ. A házasság definíciójában ellenkező neműekről van szó, ráadásul akár a házasság egyházi, akár a polgári vonatkozásában beszélgetünk róla, mindkettő így definiálja, innentől kezdve pedig ugyanaz a történet mintha valaki például a hadseregbe akarna belépni, de mondjuk hosszú hajat szeretne és kilencig aludni, holott ez a hadseregben nyilván nem működik. Nincs bajom azzal ha együtt élnek, sőt ha találnak bármilyen más megnevezést (bejegyzett élettársi kapcsolat vagy akármi) azt támogatom is, de gyereket ne nevelhessenek.
2013. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Akkor legyen templomban azonos neműek házassága, amikor a különböző neműek boxbajnoksága a Sport 1-en. (Az még érdekelne is embereket)

Nincs bajom azzal ha valaki meleg, legyenek együtt, legyenek boldogok, ünnepeljék meg azokkal a barátaikkal akik ezt tényleg tolerálják, kössenek élettársi szerződést, költözzenek össze és pont. Ennél nem többet, nem fontosabb az hogy megházasodott Kriszti és Béla, mint hogy együtt él Krisztián és Béla.

2013. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
a definíciókat meg lehet ám változtatni, át lehet írni. nincs kőbe vésve. egyébként pedig csak gratulálni tudok ti gyerekkínzók, hogy inkább hagynátok bent a gyereket az árvaházban ahol terrorizálják, megverik, sokszor meg is erőszakolják a gyerekeket, mint adnátok őket 2 gondoskodó EMBERHEZ! meg lehet nézni Bagi Ivánt aki árván nőtt fel, még felnőtt fejjel is elsírta magát egy interjú alatt mikor az intézetis éveiről kérdezték!
2013. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
A Magyar Köztársaságot is át lehetett írni Magyarországgá. Így változnak ám a dolgok ;)
2013. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!