Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértett női önérzet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértett női önérzet? Vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk egy lánnyal, én csak barátként néztem rá (hozzá kell tennem, több száz km volt közöttünk), bár erről sose esett szó, nem került sor arra, hogy ezt kivesézzük. Egy idő után néha fb-on cseteltünk, leveleztünk néhanapján, de ennyi volt. Tudta, hogy nekem más lány tetszik, kérdezgette is, hogy hogyan állunk, mit értem el, de lényegében véve semmit, keveset beszélek azzal a lánnyal stb. Aztán egyik nap előtört belőle a pszichopata (vagy nem tudom), és többek között azért is kaptam leb*szást, hogy én milyen bunkó vagyok, mert közel kerültünk egymáshoz, én mégis egy másik lányt ajnározok előtte. Gyakorlatilag lemerevedtem a döbbenettől, hogy ilyeneket írt nekem, holott előtte meg pont ő kérdezgetett. Ja, biztos azt gondolta, hogy több száz km-re fogok neki járni udvarolni? Vagy nem tudom, mit képzelt, de ha őt zavarta ez az egész, akkor miért kérdezgetett? Vagy ki kellett volna szívnom a kisujjamból, hogy ő esetleg nem csak haverként néz rám? Komolyan mondom, átéltem már sok mindent, de ilyen fúriáktól mindenkit mentsen meg a Jóisten, élőben nem is szeretnék ilyen defektes pszichopata közelében lenni. Ráadásul még fb-on le is tiltott, úgyhogy megbeszélni se tudtam vele a dolgokat, mondjuk nem is hiányzik, csak eléggé meglepődtem, hogy egy magát normálisnak, értelmesnek tartó felnőtt nő (nem 12-13 éves lánykáról van szó) ilyesmit tesz. Szerintetek az állhatott a háttérben, hogy többet akart tőlem, vagy egyszerűen csak "bekattant"? Nem nagyon tudom hová tenni a dolgot.

2013. okt. 23. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne is akard megtudni mert így csak egy papucs leszel.
2013. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Letiltott, és ennyi. Az ő dolga mit érez ill. érzett, nem tartozik rád.
2013. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul ahogy irsz erről a nőről, szerintem neki tettél jobbat, hogy megszabadította magát egy ilyen embertől.
2013. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Ez oké, de ha ő számon kéri tőlem, hogy én mit érzek, akkor én is kérhetném némi joggal, hogy legyen szíves valami magyarázatot adni erre a hirtelen fordulatra. Másrészt meg kissé érdekes, hogy esélyt sem adott arra, hogy megmagyarázzam a saját álláspontomat. Őszintén szólva nem is akarok vele beszélni, és nem hiányzik, mindössze nem érzem jogosnak azt, hogy nem mondhattam el a "védőbeszédemet". Amúgy te minek neveznéd azt a személyt, aki egyik pillanatról a másikra letámad, annak ellenére, hogy előtte egy vagy két nappal még tök jól elvoltatok, és mindenfélének elmond? Jó, hogy nem fogom dicsérgetni...
2013. okt. 23. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem törődj a jelennel, ő múlt. Elmúlt. Tapasztalt, tovább lépett és ennyi.
2013. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy apróbb tanács számodra: sose használj olyan szót az írásodba, amivel nem vagy tisztában, csak puffogtatod:D
2013. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!