Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiket viszonzatlan szerelem miatt esz a bánat minden nap?

Figyelt kérdés
Csak hogy együtt(v)érezzünk. :S

2013. okt. 24. 18:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
R-A-C-I-O-N-Á-L-I-S-A-N átgondolni?????????
2013. okt. 24. 18:42
 12/36 anonim ***** válasza:
yes man :)
2013. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe? :(
2013. okt. 24. 18:52
 14/36 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy később derült ki,hogy ő is úgy érzett.És azóta nála nincsen már ez.Nem is értem.Bennem nem változtak dolgok.
2013. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

igen minden percben órában napban, és az fáj a legjobban, hogy megcsókolt..

de Ő már másé

2013. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerelemnek nem szerelem, de hasonló helyzetben vagyok. Ráadásul szinte minden nap találkozok vele, és eddig minden olyan szép volt. Ismerem a csókja ízét, a rezdüléseit, és úgy érzem, neki sem jó így, mégsem vagyunk együtt. Pedig a lehetőség ott lenne előttünk.. Ez viszont így őrjítő érzés. :(
2013. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb, hogy ezek az érzések átszövik minden napját az embernek. :'(
2013. okt. 24. 19:24
 18/36 anonim ***** válasza:
nem akarjátok elmesélni, hogy miért reménytelen? én még a hullámvasúton vagyok, mikor egyik pillanatban azt hiszem, hogy akkor most már tuti, a másik pillanatban meg a föld alatt, hogy tuti nem. kíváncsi vagyok, hogy mások mit látnak reménytelennek.
2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
MIT? Hát pl. hogy majd a nyakamba ugrik nagy örömében, hogy végre sikerül összejönnie szíve választottjával. Nos, szerinted ez nem reménytelen?
2013. okt. 24. 19:41
 20/36 anonim ***** válasza:

*vállon_veregeti_a_kérdezőt*

Együttérzésem.


Akkor leírom én is. A lány akibe beleestem, nos 9 év van közöttünk. Meg van néhány dolog ami miatt nem tartom magam alkalmasnak egy kapcsolatra. Pedig hihetetlenül vágyom rá. És majd' megöl a gondolat, hogy nem lehet az enyém. :'(

De közben reménykedek is. De mégis olyan kilátástalan a dolog. Biztos az önértékelésemmel is van gond. :\

2013. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!