Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiket viszonzatlan szerelem miatt esz a bánat minden nap?

Figyelt kérdés
Csak hogy együtt(v)érezzünk. :S

2013. okt. 24. 18:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Azért mert még elég fiatal. De a részletekbe nem akarok belemenni. Elég annyi, hogy nem a legelőnyösebb a dolog emiatt. Ha lenne mire várni, várnék rá, csak tudnám, hogy van mire várni.
2013. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Értem. Hát fogadd messzemenően valóságos együttérzésemet. :'(
2013. okt. 24. 21:25
 33/36 anonim ***** válasza:
Borzalmas és elviselhetetlen.....
2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én is. 2 éve ugyan abba a lányba vagyok szerelmes. 1 évig még csak hozzá se mertem szólni. Szinte minden nap találkozunk mert évfolyamtársak vagyunk és vannak közös óráink. 1 év után elkeztem vele beszélni, persze nem élőben, mert semmi önbizalmam nincs. Nagyon nehezen ismerkedem meg bárkivel is. Ha valakibe bele is szeretek akkor az nagyon különleges ember. De sajnos én nem tetszek neki :'(


Amikor év vége volt, akkor még ráírtam, hogy abban az évben nem várom először a vakációt mert akkor nem láthatom és momdtam neki, hogy szerencsére még utolsó napon láthatom. Megírta, hogy nem jön az utolsó napon. Akkor összetört a szivem kb. fél órát sírtam. Mondta, hogy nekem jó lesz a szünet mert skkor legalább elfelejtem, de nem így lett. Annyira szomorú vagyok, hogy nem lehetünk eggyütt. Azóta nem is ismerkedek senkivel, mert nem szeretem a visszautasítást. Nagyon elzárkozott vagyok sajnos. Attól félek, hogy sose találok rá a szerelemre. De ezzel a lánnyal letudnám élni az egész élem, de őt még csak nem is érdeklem.

2013. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet könnyű Neked. :( Sőt. Most hálát adtam az égnek, hogy "csak" úgy jártam, ahogy.
2013. nov. 3. 11:23
 36/36 Szjger13 ***** válasza:
Rokon lelkek
2013. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!