Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiket viszonzatlan szerelem miatt esz a bánat minden nap?

Figyelt kérdés
Csak hogy együtt(v)érezzünk. :S

2013. okt. 24. 18:36
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

jelen! :)

én bevallottam a srácnak az érzéseimet, de ő visszautasított. elvileg barátok vagyunk még mindig, de néha kicsit azért fura velem. a legrosszabb, hogy minden nap látnom kell és beszélni vele, tudván, hogy semmi esélyem... :/ elég szr érzés. így elfelejteni sem lehet őt, és csak napról-napra jobban vágyok rá. de neki nem kellek. :(

2013. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Úgy érted, 9 évvel fiatalabb? Vagy idősebb?
2013. okt. 24. 20:47
 23/36 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó előttinek szólt. :)

Utolsó, hát én is kb. így vagyok, azzal a különbséggel, hogy sose tudnám elmondani neki. :S

2013. okt. 24. 20:49
 24/36 anonim ***** válasza:
Igen, fiatalabb.
2013. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Borzalmasan :( több mint fél éve epekedem egy fiúért, aki már szerintem csak sejti legalább azt, hogy tetszik nekem, de eddig nem tett semmit ( voltak biztato jelek, meg olyan pillanatok amikre ha visszagondolok muszály mosolyognom... ) múlthét szerdán azonban eltört a mécses. Azóta teljesen kivagyok. Nem ismerek magamra! Régen életvidám mosolygós lány voltam és most...

16 (két héz múlva 17) lány

2013. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

És az miért baj, hogy 9 évvel fiatalabb? Amúgy az én "választottam" meg kb. annyival idősebb nálam... :'( (Lány vagyok.)


Utolsó, mit jelent az hogy eltört a mécses? Vagy ha voltak jelek, miért nem tettél lépéseket?

2013. okt. 24. 20:58
 27/36 anonim ***** válasza:
Igazából akkor voltak jelek mikor tettem egy lépést, de ez volt egy szűk hónapja és azóta a köszönésen kívül nem történ semmi. Odamentem hozzá beszélni és tök jófej volt. Ő is kérdezett felőlem meg nézett és mielőtt elment volna focizni megkérdezte, hogy maradunk-e (legjobb barátnőmmel voltam)
2013. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
betelt a pohár...az volt a baj, hoy rossz alapokra építkeztem és a srác haverja kihúzta a legalsó téglát (amit tulképpen ő rakott le, mert addig csak légbőlkqpott reményeim voltak)
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nem értem egészen...Amiket leírtál, azok nagyon is jó jelek. Miért nem mész oda hozzá megint? :)
2013. okt. 24. 21:07
 30/36 anonim ***** válasza:
nem akarok nyomulni, és mégiscsak Ő a fiú, neki is kéne tennie valamit. Múltkor egyedül ültem a folyosón és Ő egyedül ment el mellettem úgy, hogy még min. 10 perc volt a szünetből és nem jött oda. A haverja elmondása alapján nem egy "szófosó" , de azért odajöhetett volna. És akkor a most hétfőről ne is beszéljünk :'(
2013. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!