Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap a mommo.hu-n találtam egy képet magamról amiben nagyon kint van a mellem.Majd nem teljesen.Nem tudom hogy ki tette fel,hogyan derítsem ki?Esetleg jelentsem fel mert még 16 vagyok a kép alatt pedig az van írva hogy több éve készült.

Mit tegyek?



#mell #kép #mommo.hu
2013. okt. 27. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha feljelented, nem fogsz többet elérni. Esetleg írjál az oldal adminjainak, hogy töröljék személyi jog sértés miatt!
2013. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogyan derítsem ki hogy ki tette?
2013. okt. 27. 11:36
 3/18 anonim ***** válasza:
miért jelentenéd fel? a képet vagy nyilvánosan készítette vagy az ágyban, vagy te készítetted
2013. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mi az hogy miért jelenteném fel?-Talán mert sérti a személyi jogaimat és még nem vagyok 18 éves.

És én ilyen képet nem készítettem.

2013. okt. 27. 12:01
 5/18 anonim ***** válasza:
miért lenne az amit te priviben írtál? :D strandon fotózott le? te valamit nem árulsz el, valamiről hazudsz!
2013. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem én oda nem járok.Sajnos kaptam egy pólót és nagy volt a dekoltázsa,mindig igazgatni, húzgálnom kellett fel mer nagyon kilátszott belőle.
2013. okt. 27. 12:13
 7/18 A kérdező kommentje:
Sok helyen voltam benne,iskolába is.
2013. okt. 27. 12:15
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerencsére az arcom nem látszik:

[link]

2013. okt. 27. 12:21
 9/18 anonim ***** válasza:

személyiségi jogokra hivatkozva levetetheted


más ebből nem lehet, ha nyilvánosan hordott ruhában lefotózott.

2013. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mekkora kamu vagy! erről fel sem lehet ismerni és te húztad neki félre. le sem vetetheted.
2013. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!