Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok erről? (töbii lenn)

Figyelt kérdés

Ha az egyik haverotokkal elmentek két lánnyal bulizni és az egyik lány tetszik nektek, de még az alapozás közben nagyon nevettek valamin, és a lány fingik egy elég nagyot?

Teljesen elmenne tőle a kedvetek?



2013. okt. 28. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráfosnék a mellére és szétcsapkodnap a cipőjével.
2013. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis..

Minden ember fingik :DD

2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogyis:) Valami poént odalöknék, hogy ne érezze magát kínosan a csaj:)
2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vicces... :D Nekem lehet, hogy el, de ha jobban ismerem már, akkor egy ilyen kis apróság nem változtatna az érzéseimen. :)
2013. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen beszartam! :D
2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ismerkedés alatt még elég gáz bármelyik fél részéről a pukizás... Persze véletlenül kijöhet :)
2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, legfeljebb elmondhatja, hogy összeszarta magát a nevetéstől.
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez jó, hirtelen jött a csavar a történetbe és én sem számította erre. xD

Ha bejönne a csaj akkor egy nevetés vagy vmi és lépés tovább, nem olyan vészes sztem. :D

2013. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mit ettél attól függ... mert ugyebár ahol büdös van ott meleg is...s így október végefelé jó magyarázat
2013. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy érezném, hogy így akar kapcsolatot teremteni és válaszolnék egy ordas nagy reccsentéssel.
2013. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!