Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt hónap korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt hónap korkülönbség a lány javára. Fiúk, titeket zavarna?

Figyelt kérdés
(20 éven alattiak, de már felnőttek vagyunk)
2009. nov. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, komolyan kérded? Ki a rákot zavarna ha bejöttök egymásnak?
2009. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú akkor jó, engem nem zavar, csak félek őt igen, bár semmi jelét nem adta.
2009. nov. 14. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten az zavar, ha a lány fiatalabb, szóval nekem tetszene a dolog
2009. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret, akkor őt sem fogja zavarni. Ha meg ezen fennakad, - 5 hónap meg se látszik, hogy idősebb, nem tíz évről van szó - akkor nem is szeret úgy igazán. Akkor meg jobb ha le is lép...
2009. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Köztünk 1,5 év van a párom javára(lány). Soha nem zavart minket, másokat meg leszartunk, mert mi jól érezzük magunkat. NEhogymár más mondja meg, hogy mit csináljunk :)

Már lassan 3,5 éve vagyunk együtt. Most 19 éves vagyok, s fiú :)

2009. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 27 leszek (lány) a párom 24.
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szüleim között majdnem két évnyi korkülönbség van, anyu az idősebb. Mégis együtt vannak már több évtizede... soha senkit nem zavart ez. Ne foglalkozzatok vele ti se, inkább legyetek boldogok együtt!
2009. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!