Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 5 év és 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 év és 5 hónap az nagy korkülönbség egy fiú és köztem? (Én vagyok a kisebb)

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 18:22
 1/6 Moszuke ***** válasza:
hiányos az egyenlet.
2010. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány évesek vagyok. Tudom, hülyén hangzik, de már, h ha te 20 éves vagy, a fiú pedig 25, meg az is más, mikor te vagy 13 éves, a fiú meg 18.
2010. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeerHunter ***** válasza:
Az attól függ. 10 éves lány és 15 és fél éves srác, vagy 80 éves mamika, és 85 és fél éves papóka.
2010. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BeerHunter ***** válasza:
Ja:)
2010. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ hogy te hány éves vagy

legalábbis szerintem, mert a 22-27 vagy a 16-21 még nem nagyon gáz, de a 13-18 már az :D

2010. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem mindegy? :) Szereted? Ha igen, és mi azt mondjuk, hogy gáz, akkor te máris utálni fogod? Én és a barátnőm között rengeteg év van, de kit érdekel? Imádjuk egymást :) Az a lényeg, nem pedig mások véleménye. Ha a generációbeli különbség nem okoz problémát, akkor teljesen mindegy.


Egyébként szerinted mekkora kor nem gáz? 1 év, 4 hónap és 3 nap még oké, de egy nappal több már nem? :)

2010. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!