Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyiben változtatják meg a nők gondolkodását a mai romantikus filmek/sorozatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
és a férfiakét az akciófilmek?
2013. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem rengetegben befolyásolják ezek a műsorok a nőket, túl nagy elvárásokat állítanak fel a férfiakkal szemben. Azt hiszik az a normális ami a filmekben van.
2013. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A butábbak azt gondolják az a valóság, az értelmesebbekét kb. sehogy...
2013. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 JohnTitor ***** válasza:
Semennyire.
2013. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem butaság kérdése... nem csak a filmek, de minden, ami média, az emberek nagy részét befolyásolja. Gondolj csak a reklámokra, egy jó reklámmal egy kupac szart is ellehet adni milliókért. ( Remélem érted a költői túlzást, csak érzékeltetni akartam. ) Bár én is nő vagyok, és igen, elég sok romantikus filmet láttam, szerintem nagyon is befolyásolják a szerelemről kialakított képet. Annyi sok szar dolog van a világban, hogy az ember amúgy is hajlamos arra, hogy valamit többnek, jobbnak lásson, mint amilyen valójában. A szerelem egy nagy szó, de sokkal kiegyensúlyozottabb minden, mikor nincs jelen az életemben. A filmek miatt "minden lány" valami csodára vár ilyen téren, és nem látják meg, ami a szemük előtt van. Természetesen mindenre, amit leírtam, igaz az, hogy vannak kivételek. Remélem én is az vagyok, és jó nagy ívből kikerül ez a hatalmas szerelem mizéria:-)
2013. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A média rendkívül befolyásoló tényező mind a nőkre, mind ránk férfiakra nézve. 18/F
2013. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem egy nagy szó, de sokkal kiegyensúlyozottabb minden, mikor nincs jelen az életemben."


Szívemből szóltál. :D

2013. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémet semennyire!Mert én utálom az ilyen nyálas filmeket,sorozatokat.
2013. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném hinni, hogy nem minden nőre ugyanúgy. Remélem ennyire nem borzasztó a helyzet még, de lehet, hogy naiv vagyok :)
2013. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még jobban romantikusabbá tettek.
2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!