Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Mi lehet?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki tetszik illetve kezdjük az elején, egy suliba járunk és nekem látásból tetszett, majd vége lett a sulinak nyár bulik és egy bálban kettesben elmentünk beszélgetni és le smároltunk, többször is naggyából 2 óráig beszélgettünk:) majd a következő bálban a legjobb barátja oda jött hozzám pacsizni h smároltam a legjobb barátjávalxd majd mondta h menjünk el kettesben beszélgetni és rögtön azzal kezdte h a fiú(első) kibe szerelmes és h most vele nem lehet együtt de annyira szereti h akár 3évet is várna rá (egyébként a lány nem bír úgy nézni rá mint egy fiúra) meg h alig emlékszik mikor együtt voltunk és a legjobb barátja folyamatosam minden mondta tán megkérdezte h megcsókolhat e.. én mindig mondtam h nem de aztán végül engedtem, olyan vigasz dolog volt ez számomra (azóta eléggé megbántam mert mégis csak barátok) na de ezzel a fiuval (második) azóta is beszélek és elég egyértelműen barátként ami nem is baj mert a legjobb barátja tetszik de vele nem beszélgetek, de nagyon sűrűn látom h engem bámul meg a barátja akivel beszélgetek néha bemásolja az én mondatomat neki és aztán be másolja nekem a válaszát meg véletlenül elmondta h szoktak rólam beszélni (egyszer egy buli tán a fiu aki tetszik elég részeg volt és és épp sétálhaza, megáltunk mellete kocsival és mondtam neki h haza visszük és lazán beszállt és utóljára élőben akkor beszélgettünk) de most nem tudom h elfeljtsem e vagy várjak vagy ez hiába való mivel a legjobb barátjával is smároltam és gáz lenne..?
2013. nov. 2. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
blablabla.....kit èrdekel a nyomorod te idiòta
2013. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ámen, köszönöm szépen, hogy segítettél:*
2013. nov. 2. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki fordítsa le magyarra légyszi,mert jelen állapotában értelmetlenebb egy Barátok Közt epizód tartalmánál :(
2013. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha leírod értelmesen, akkor én szívesen segítek. De ezt valahogy nem tudom összerakni...kicsit kusza... :/
2013. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lényeg: van egy srác aki tetszik vele és a legjobb barátjával is smároltam, de a legjobb barátjával egyértelműen csak barátok vagyunk, és nekem nagyon tetszik az a fiu de nem nagyon beszélgetünk de sűrűn látom h bámul engem meg elég gyakran szoktam rólam beszélgetni ez a 2fiú.. és nem tudom h elfeljtsem e a srácot, aki tetszik mert gáz h a legjobb barátjával is smároltam vagy nem lenne gáz? és egyáltalán mit gondolhat..
2013. nov. 3. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Szerintem felejtsd el mindkét srácot. Legalábbis az elsőt bizosan, mert ő csak bámul. Milyen dolog ez?! Elég fura. Szerintem hagyd! A másik (legjobb barát), vele pedig akár maradhattok barátok, vagy kialakulhat több, ha mindketten szeretnétek :) Az első srác lúzer és fura. Felejtős! remélem segítettem!

Éld az életed! Keress normális pasikat!

28/N

2013. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!