Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez valamit írántam a tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit írántam a tanárom?

Figyelt kérdés
mikor találkozunk előre rámköszön hogyha oldalt állok,nem várja meg hogy én köszönjek elsőnek. hogy jóreggelt/jónapot XY.és nagy szemekkel néz de ezt csak akkor csinálja ha más nincs a folyosón osztálytárs,ismerős
2010. szept. 8. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

pppf. -.-

ez baromság.

nelegyélmár ennyireehülye.

2010. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

szerintem nem érez semmit.xD

max bír téged mint diák.xD

ennyi.

2010. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

hagyjátok már szegény tanárokat békén.ugyan mit akarna?azt hogy veled együtt vagy miattad rúgják ki páros lábbal és soha többé ne taníthatson? kétlem.


egy tanár barátnője.

2010. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Valószínűleg gyerek vagy éppen csak tini vagy, egy felnőtt ritkán viszonozza a diákszerelmeket.csak te szeretnéd látni, hogy így legyen, ezért értelmezed félre a jeleket. lehet hogy kedvel mint diákot, de ha kívülről látnád magad, akkor valószínűleg látnád, hogy még tucatnyi vagy minden diákkal ilyen kedves. Hány éves vagy? Próbáld meg elfelejteni, ő nem érez irántad semmit, max. csak kedvel.
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
18vagyok
2010. szept. 8. 19:04
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem kell lecseszni egyből, mert általában ez a fiatalok körében gyakran előfordul. Sőt..a tanár is egy hús vér ember. Oké hogy ő mégis csak a tanárod de higgyétek el nem olyan nehéz bele szeretni. Főleg ha ő is azt akarja hogy bele szeress.. Tapasztalat :) Bár az igaz hogy nem lehet semmi belőle mert te is rosszul jársz de a tanár még rosszabbul. Csajszi, neked pedig azt tanácsolom figyeld őt, ha tényleg akar valamit, vagy jobban kedvel mint a többieket, vagy esetleg még tetszel is neki akkor úgyis veszed a jeleket.. ;)



"egy tanár barátnőjének" meg annyit: Te is voltál fiatal és biztos hogy veled is előfordult ilyen. Ha nem tanároddal akkor egy olyannal akivel minden nap találkoztál és feletted állt. Mondjuk nem lennék a helyedbe..főleg ha egy olyan suliba tanít ahol a 90% lány.. ;)

2010. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
83%-ban vannak jelek de nem tudom hogy csak kedvel vagy annál több? mert teljessen másként viselkedik velem mikor osztálytársakkal vagyok épp hogy csak köszön,meg órán is.de mikor nincs úgy felénk senki akkor mindig beszél valamit.vagy viccelődik. meg olyankor előre köszön nekem.stb...
2010. szept. 10. 14:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt..mondjuk nekem volt olyan is mikor barátnőim előtt is mondott dolgokat. szerintem bejössz neki. Csak nem akarja mutatni mások előtt nehogy baj legyen belőle. Bár hiába.. tuti nem fogja kockáztatni a munkahelyét. :S
2010. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
és szerinted hogyan jelezhetném neki hogy felőllem is oké a dolog.akár titokban is.?
2010. szept. 10. 16:34
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát ez még nem sok, de nálunk anno a gimiben született ilyenből házasság. Igaz, a lány leérettségizett, mikor összejöttek. Ha akar valamit, úgyis megkeres érettségi után, ha előbb kezd ki veled, akkor hülye.
2010. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!