Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örök magányra vagyok ítélve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket!Irtózom a terhességtől a szüléstől és a gondolattól,hogy ha gyerekem születne folyton őt kéne szolgálnom!27 éves csaj vagyok,ezek az érzések bennem semmit nem változnak,még annak ellenére sem hogy a társaságomban egyre több a bébi,jól meg vagyok velük de ennyi!Sajnos azt veszem észre, hogy az emberek szemében az a nő akinek nincs gyereke kevésbé értékes ember!Ez fáj!Mi lesz így velem?Volt már valaki így?
2010. júl. 23. 08:37
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Van párod? ez már bocsi de engem felidegesített nagyon mi az hogy SZOLGÁLNOD? a gyerek az áldás, más bármit megtenne hogy legyen gyereke! amúgy magányosabbak mint a gyerekes nők.
2010. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Nem szereted a gyerekeket?:S

Pedig mindenki szereti őket, olyan aranyosak.Ha gyereked születik az nem azt jelenti, hogy folyton őt kell szolgálnod, szeretetből kell gyereket szülni.

20f

2010. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ne idegesítsen fel!Aki akar gyereket annak áldás!Másnak meg átok!
2010. júl. 23. 08:43
 4/30 anonim ***** válasza:
27 éves pasi vagyok. Írj privit! Számomra ettől nem kevéssé értékes egy nő.
2010. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Szeretem a gyerekeket,ők is engem!DE NEKEM NEM KELL!

Már a gondolattól is rettegek!

2010. júl. 23. 08:44
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Azt kivánom ,hogy neked soha se legyen gyereked mert sajnálnám ha egy gyereknek olyan anyja legyen mint te..A gyerek mindig áldás ,nem szolgálod hanem szereted ,és fel neveled .Még ha 14 -16 éves lennél akkor jó tényleg rossz ,de így ..Szerintem sülyedj :S..16/L ..
2010. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"Már a gondolattól is rettegek!"


Akkor ez pszichés probléma. Ha nem fáj, nem kezeled. Ha majd már eléggé fog fájni, akkor igen. Már sokszor mondtam a pszichológus, olyan mint a fogorvos. Van aki rendszeresen törődik a fogaival, és van aki csak akkor, amikor már régen késő. Akkor viszont nem szabad csodálkozni, ha "húzni kell".


Ez van. Ha neked jó így, akkor senkinek semmi köze hozzá, én sem szólok bele. Miért ne élhetnéd le így az életed? Viszont az sem csoda és nem is tudom elítélni, ha mások másképpen gondolkodnak erről. Ők vannak többen. Ez nem feltétlenül kell, hogy téged zavarjon. Ha mégis zavar, akkor az egy probléma, a te problémád. Hiszen neked fáj. Akkor viszont neked kell kezdened vele valamit. El is áshatod, bár az szerintem nem vezet sok jóra. Vagy megnézheted, hogy mi van e mögött? Az is lehet, hogy nagyon jó okod van arra, hogy ne akarj gyereket. Tudat alatt biztosan tisztában is vagy ezzel az okkal. Tudatosan mit gondolsz? Mi az oka ennek a rémületnek?

2010. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél a felelősségtől.Én sem szeretnék gyereket még, de 10év múlva majd igen.

20f

2010. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

8:55-nek üzenem:szerintem az süllyedjen aki ilyen primitív szűk látókörű,és agresszív mint Te!


09:22-nek:Belátom,igazad van!Konkrétan nem tudom mi ez!Csak a rémületet és a taszítást érzem ezzel kapcsolatban!

2010. júl. 23. 09:39
 10/30 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy örök magányra itélve. Nagyon sok aranyos kutyuskád lehet még. Főleg majd öreg napjaidon jól elbeszélgetsz velük.

Egyébként valóban kevésbé értékes ember vagy, de ameddig így érzel tényleg nem szabad szülnöd. Alkalmatlan vagy egy gyerek ellátására.

2010. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!