Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Trónok harca könyvben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Trónok harca könyvben mennyi SZEX van?

Figyelt kérdés
A Trónok harca könyvben mennyi SZEX van ? Van benne annyi amennyi a sorozatban ? Vagy egyáltalán van ? Ha van akkor mennyire részletes ?

2013. nov. 5. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt folytatva SPOILER


Én azt is eltudnám képzelni,h Aegon valójában nem Aegon Targaryen hanem egy Blackfyre, de Varysék elhitették Conningtonnal h Targaryen, és legyen is akárhogy sztem se Danny se Aegon nem ül majd a trónon. Én vagy azt tudom elképzelni,h egy már ismert másik szereplő lesz az új király de nem ők vagy felbomlik a birodalom és megint 7 királyság lesz. Daariót meg sztem nem fogadná el a trónon senki sem, mivel egy kétes megítélésű zsoldos. Plusz én még azt is elképzelhetőnek tartom,h Danny meghal a végére, mert volt a jóslat amit Drogo halálakor kapott a maegitől,h majd akkor lesz megint együtt Drogóval ha keleten kel fel a Nap és nyugaton nyugszik, a tengerek kiszáradnak, a hegyeket elfújja a szél. Márcsak azért is, mert az első fele beteljesült, mivel ugye ott volt Quentyn Martell a Nap címerrel a sivatagszerű földről ahol mindig süt a nap, ő keletről Dorneból ment nyugatra Essosra ahol meghalt. A tenger tekinthető sztem a dothraki fűtengernek, a kiszáradást pedig előidézheti Drogon a sárkány ha felégeti az egészet. A hegy lehet vagy a Fal leomlása vagy maga az északi harc a Mások ellen. És mivel Drogo halott máshogy nemigen lehetnének megint együtt, csak ha Danny meghal. Ebből a jóslatból csak a gyerekáldással nemtok mit kezdeni :D

De sztem a következő könyvben/könyvekben méginkább Jon Snow lesz a főszereplő egyrészt a merénylet, másrészt az igazi szülei miatt.

2013. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!