Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Most jöttem össze a barátommal (másodjára) és.

Figyelt kérdés
Szüzek vagyunk mindketten.5hónapot jártunk,már ott tartottunk,hogy szerettük volna a szexet mindketten,de szakított előtte.Most újra összejöttünk,és nagyon kívánom már,de várni is szeretnék még vele,mert nem akarok úgy lefeküdni vele,hogy most jöttünk össze(igaz előtte már 5hónapig együtt voltunk..)Mit tegyek?17/L
2013. nov. 7. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet és nőj fel! A kérdésed alapján bugyuta gyerkőc vagy még.
2013. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lerry 23 válasza:
Szerintem ha egy kapcsolat 1x nem működött másodszorra se fog... Szerintem keress mást. Ez csak az én véleményem :)
2013. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tevetke ***** válasza:

Félre ne érts, nem biztatni akarlak! Csak elmesélem a saját némiképp hasonló történetem. Mi 9 hónapig jártunk a barátommal, aztán szétmentünk. Kb 2 hónap múlva újból összejöttünk, nagyon szerettem. Gondoltam, ha már így alakult, akkor mire várjak tovább... Ő már nem volt szűz, csak én. Hát belementem a dologba. Nem bántam meg soha, utána még majdnem egy évig együtt voltunk. De hangsúlyozom ő tényleg komoly srác volt, megbízható. Még éppen nem volt 18 mikor végleg szakítottunk. Pár hónappal később összejött egy idősebb nővel, aki a felesége lett és már van 3 gyermekük is, szóval az ilyen ritka, mint a fehér holló! Ezt csak azért írtam le, hogy értsd, hogy tényleg megbízható volt, lehetett is rajta érezni, hogy nemcsak arra megy, hogy megfektessen. Persze fiatal voltam, elsülhetett volna rosszul is a dolog, de tényleg szerencsém volt ezzel a fiúval.

Ha nem érzed magad biztosnak a dologban, akkor inkább várj.

2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja, tapasztalat h masodszorra se fog mukodni.. de ahogy akarod.. nem ertem a kerdest, ha akarsz, lefekszel vele, ha nem, akkor nem:)
2013. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!