Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kiábrándító, ha egy lány rossz tanuló?

Figyelt kérdés

csak azért kérdem, mert elég maximalista vagyok, de mióta bekerültem a mostani iskolámba, eléggé leromlottak a jegyeim, főleg kémiából, pedig azt kellene a legjobban tudnom...bár az nem is teljesen az én hibám, mert a tanár olyanokra nem ad pontot, hogy nem szó szerint írok valami fogalmat, de amúgy úgy is értelmes lenne, ahogy én írom, de neki úgy nem jó, de mindegy. ja meg ma is írtunk szakmai kémián és olyan gyorsan mondta a feladatokat, hogy nem volt időm leírni, úgyhogy örülök, ha lesz vagy 2-es...szóval mostmár kémiából se vagyok olyan jó, töriből is csak ilyen 1es-2eseim vannak...

ez nagyon kiábrándító? hülyének néznétek egy ilyen lányt, vagy annyira nem érdekel, hogy milyen tanuló?

16l


2013. nov. 7. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én szívesen korrepetállak kémiából :D Van barátod? :D
2013. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, elég szomorú az. Hogy nem a tanuláson jár az eszed, hanem a farok kiverésen.
2013. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ki mondta egy szóval is, hogy azon jár az eszem? o.O

amúgy pont az mesél nekem szomorú dolgokról, akinek az jelenti a szórakozást, hogy nőnek adja ki magát ezen az oldalon?..

2013. nov. 7. 17:02
 14/19 anonim ***** válasza:

Lehetőségek: írd meg jól az érettségit, esetleg tegyél le egy-két nyelvvizsgát, és máris meglesz a pontszámod az állami ösztöndíjas képzéshez: 356 pont kell az ELTE kémia BSc-hez (a vegyész az MSc), ami az 500 pontos rendszerben igencsak kedvező.

Ha még ezt sem tudod teljesíteni, akkor el kell gondolkoznod, hogy tényleg neked való-e az egyetem, hiszen egy-egy vizsga az érettségi anyagának többszörösét is tartalmazhatja. Egyébként a költségtérítésesnek csak 3 ponttal volt alacsonyabb a határa, szóval nagy valószínűséggel nem lesz problémád a tandíjjal, mert vagy bejutsz, és akkor államin leszel, vagy nem...

2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

köszi :)

azt hittem, ehhez nem elég, ha jól megcsinálom az érettségit, hanem az év végi jegyek is számítanak.

2013. nov. 7. 17:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy számítják, ahogy neked kedvezőbb. Ha rosszak az iskolai jegyeid, akkor az érettségik százalékának a kétszerese fog számítani + esetleges nyelvvizsga.
2013. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egy szava szedett hazugság, amit itt terjesztenek rólam.
2013. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es: akár igaz, akár nem, hogy mondhatsz olyat hogy azon jár az esze? Csak mert érdeklik a fiúk, és meg akar bizonyosodni erről, egyből AZON jár az esze?! Na itt az értelem.. -.-
2013. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
egyet értek amúgy az utolsó válaszolóval...szerintem 16 évesen már nem olyan meglepő, ha érdekelnek a fiúk...apácának kéne lennem, vagy mi? -.-
2013. nov. 7. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!