Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha felmennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha felmennétek egy fiú lakásába, és nagyon kéne pisilnetek, de a fiú nem nyitná ki a bezárt WC ajtót mit tennétek?

Figyelt kérdés

ha már annyira kéne pisilnetek, hogy ha nem pisiltek, akkor tuti bepisiltek...a pasi meg azt mondja nem szabad bemenni mert felújítás alatt van a wckagyló és kulcsra van zárva a fürdőszoba...

bepisilnétek inkább, vagy hogy oldanátok emg egy ilyen helyzetet?



2013. nov. 8. 22:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
már megoldottuk. intézze el. ő hol pisil, szóljon szomszédnak
2013. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
mondjuk én tuti nem kopognék be a szomszédhoz
2013. nov. 8. 22:48
 23/32 anonim ***** válasza:
az ő dolga.
2013. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
ember, eszedbe ne jusson ilyet csinalni.egy lannyal!! meg ugy alapbol senkivel se. hidd el hogy mindig lehet talalni alternativ megoldast, nem fog elotted pisilni, ha erre izgulsz, kerulj vele olyan viszonyba, hogy ne legyen gaz megkerned ilyesmire, ha mazlid van ot is izgatja vagy eleg tolerans es megteszi neked. de ilyet ne csinalj, mert kegyetlenseg, megalazo a csajjal szemben es ha kiderul, hogy kutya baja a wcnek, neked lesz nagyon-nagyon-nagyon-nagyon gaz.
2013. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Pisilj ki az ablakon, vagy lefolyóba. Legyél már életre valóbb.
2013. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
és az ablakon hogy pisilsz ki okostojás
2013. nov. 8. 23:01
 27/32 anonim ***** válasza:
Kiülsz, szétteszed a lábait és beindítod a szökőkutat!
2013. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Jaja, en is gondoltam, h kerdesunk kiiroja vmi beteg pisi fetisiszta...
2013. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, hogy te bekopognál e a szomszédhoz vagy sem, én megtenném, ha vészhelyzet van, és kész...
2013. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ha megtörtént veled, akkor hogy végződött?? :) Semmi áron nem akarja
2013. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!