Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok roma fiuval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok roma fiuval?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%

Istenem..

Mert rossz tapasztalatotok van,azért kell el ítélni minden Romát?

Szégyellem hogy magyar vagyok.

Egy félig magyar félig roma barátom van.Lassan 2 éve hogy együtt vagyunk.

Nagyon szeretem,sosincs köztünk semmi gond ,a családját is szeretem nagyon rendesek.

Nem mindenki egyforma ugyan úgy ahogy a magyarba sem.

További szép estét.

2013. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
valaki jelenthetné már ezt a kérdést!!!
2013. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Miért kellene jelenteni?
2013. nov. 9. 00:20
 34/41 anonim ***** válasza:
9%

Hát tényleg, miért kellene jelenteni?

A kérdés egy teljesen valós problémát fogalmaz meg és a rá adott válaszok jól jellemzik a mai társadalmat.

A "magyar" egy igazi rasszista félállat fajta, főleg az, amelyik mostanában burjánzik fel a trágyagödör mélyéről.

Az igazi magyarok nem ilyenek. Mi, magyarok szégyelljük ezt a jobbikos, náci, soviniszta csürhét, akik annyira magyarok, hogy nagy kezdőbetűvel írják hogy "Magyar", de verset egyet sem tudnak (a Székely Himnuszon kívül), a népi kultúráról egyik sem hallott (talán a rovásírásról, esetleg), nem tudják ki volt Petőfi Sándor sem azt, hogy ki volt Bartók Béla vagy Teller Ede.

Kedves Kérdező!

Én szívesen járnék cigány fiúval, sőt, 7 évig volt cigány pasim, és több is volt, akivel lefeküdtem az elmúlt 20 évben. A mai napig a legkedvesebb emlékeim kötődnek hozzájuk.

2013. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak nagyon rossz tapasztalatom van a romákkal, ha legalább egy normálisat ismernék, már változna a véleményem. Mert tuti van bőven normális is, csak kevesebb. Így rávágnám, hogy nem, de ha találkoznék egy tanult, tisztességes, udvarias, kedves roma sráccal, akiről nem lehet 100%-osan látni, hogy roma, olyannal igen. Nem azért zavar az olyan roma, akinek az összes vonásán látszik, mert szégyellném, hanem mert nekem az taszító, de pl Nagy Sanyi nekem nagyon bejön, és ő is roma.
2013. nov. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
akiről=akin
2013. nov. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Szégyellem hogy magyar vagyok.

A "magyar" egy igazi rasszista félállat fajta,

főleg az, amelyik mostanában burjánzik fel a

trágyagödör mélyéről.

Az igazi magyarok nem ilyenek. Mi, magyarok

szégyelljük ezt a jobbikos, náci, soviniszta

csürhét, akik annyira magyarok, "


Mi is, hogy azok vagytok!


A sok rossz tapasztalatok miatt nem a magyarok a hibásak, feleslegesen károgtok.


Akkor pölö kanadában is "rasszisták, jobbikosok, soviniszták" vannak?


Nem mindenki olyan mint (talán a kérdező, ha nem kamu), és ezt a rasszistázós nyivákolásotokkal nem fogjátok megoldani!

2013. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

# Inkább egy roma fiúval,mint ennyi undorító rasszista köcs*öggel, akik válaszoltak.


:) ezen besírtam.

Rasszizmussal harcolsz a rasszizmus ellen. Neked aztán kimosták az agyad rendesen.

2013. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

" Rasszizmussal harcolsz a rasszizmus ellen."


Az ilyen liberráltak csak ennyit tudnak, telepofával magyarozni, de ha valaki ,egsérti a kedvenceiket akkor aztán jól "odamondanak". :)


Járjanak azzal akivel akarnak, nem kár értük ha egyszer belefutnak egy nem túl tisztességes egyénbe!

2013. nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A magyarországi börtönökben 60 % a az elítélteknek roma származású és az agresszív illetve legbrutálisabb bűncselekmények elkövetőinek 80% cigány ezek után ne csodálkozzon az ember ha egy átlag borsodi szabolcsi hevesi v nógrádi ember utalja az összes cigányt mert 90%uk haszontalan fereg. Az meg h a jobbik szélsőjobboldali jó vicc. Vona Gábor rengetegszer elmondta h neki minden dolgozó magyar és cigány ember a barátja minden lusta fereg akár magyar akár cigány pedig az ellensége. Ajánlom olvasd el a mein kampfbol akár a fajelmeletet ( nem kis igazságok vannak benne) és rájössz mi a nácizmus addig ne hasznald ezt a szót ameddig nem érted h mi van mögötte.
2013. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!