Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok roma fiuval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok roma fiuval?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

" Mi is, hogy azok vagytok!


A sok rossz tapasztalatok miatt nem a magyarok a hibásak, feleslegesen károgtok.


Akkor pölö kanadában is "rasszisták, jobbikosok, soviniszták" vannak?


Nem mindenki olyan mint (talán a kérdező, ha nem kamu), és ezt a rasszistázós nyivákolásotokkal nem fogjátok megoldani! "



11.09 00:02 -es vagyok

Nem azt mondtam hogy a magyarok a hibásak érte, hanem hogy miért kell elítélni minden romát egy/pár ember alapján?

Ez nagyon fel tud idegesíteni.

Nem egyformák!

Nagyon sok jó barátom roma,és mikor elakartak rabolni MAGYAROK, ők védtek meg,mindig kiálltak melettem,nemjárhattam éjszaka haza egyedül mindig kisérve voltam nehogy bajom essen.

Vannak rosszak is,de az minden nemzetiségbe van!

2013. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!