Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, mi változott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi változott?

Figyelt kérdés

a mai fiataloknál azt veszem észre hogy a fiúk szinte könyörögnek egy kapcsolatért, és nem csak az itteni "lányok ismerkedne velem vki?" kérdésekre utalok hanem magamon is tapasztalom (22/F)


mi történt a nőkkel? lányokkal? hölgyekkel?


egy séta a parkban vagy elvinni pizzázni pl már nem is elég?

csak kapom a kosarakat ezerrel s nem értem miért...

pedig 3x annyi nő van mint férfi...



2013. nov. 9. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30 felett a nagyja úgy néz ki mint egy 40-50 éves. ha tartod a formád akkor nincs azonos szinten lévő nő, csak aki karrierista pénzes.
2013. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
akkor szorít az idő... :-)
2013. nov. 9. 13:26
 13/19 anonim ***** válasza:
3 év után jegyezd el őket, különben lelépnek. én itt b_tam el.
2013. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
és ha szakít velem és elviszi minden vagyonom a házasság után?
2013. nov. 9. 13:33
 15/19 anonim ***** válasza:

Jé, van pasi, aki még hajlandó lenne olyanokra, mint romantikus séta csillagos égbolt alatt egy parkban? Beülni egy kis pizzázóba vagy kávézóba? Együtt megnézni valami kellemes (és nem feltétlen nyálas-csöpögős romantikus) filmet? Vagy otthon együtt filmet nézni?

Na meg az értelmi szintje nem ragad le a foci csapatok, a tipmix és a gyúrás szintjén? (Nem gond, ha szereti a focit, nézze. Nem gond, ha gyúrni jár, gyúrjon. Csak legyen más is a világon és legyen értelmes, ne a kőbunkó izomagy...)

Kár, hogy én nem nagyon ismerek ilyen fiúkat, akiket meg igen,azok már foglaltak :(


Nem tudom, én házasságra csak akkor mondanék igent, ha azt 100%-osan komolyan gondolom. Egy kapcsolatot amúgy sem lehet félvállról venni. Fontos a bizalom. Vagy csak nálam lenne az?


20/L

2013. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak a házasság alatt szerzett vagyon közös.


20 éves lány - ilyen idősen még sok srác megfelel az igényeidnek.

2013. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.


Nem mondanám. Először is pár évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál, így sokan nem kezelnek megfelelően pont emiatt.

Másodszor már a gimis éveim alatt kényelmetlenül éreztem magam a sok divatmajom, ribi lány között. Néha azt vettem észre, hogy se füle, se farka annak, amiről beszélnek. Nem gond, ha stílusosan öltözködnek, de ugye mindennek van határa. A nagy partizások se az én világom, de egy-két buli nincs ellenemre, ha az ismerőseim nagyon magukkal akarnak vinni.


Mondhatni nagyon nem illek bele a korosztályomba.

2013. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15#-nek üzenem hogy nem gyúrok, csak néha zsákolok h erőm legyen de am macis alkat vagyok :-D tippmix? nem űzök szerencsejátékot... foci? sose vonzott, mototozom inkább, vagy úszok, esezleg séta barátnővel :-)
2013. nov. 9. 13:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló menjen a pi♥♥ába,egyébként meg nem minden lány ilyen!Például én tökre nem ilyen vagyok nekem ezek a dolgok tökre megfelelnének amiket felsoroltál ha elhívnának randira!
2013. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!