Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lehet vonzó a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet vonzó a nagy mell, ha lóg? Zavarna, ha a barátnődé ilyen lenne? (kép)

Figyelt kérdés

Nagy melleim vannak (75F). Melltartóban még jól is néznek ki (bár az alkatomhoz képest úgy is túlságosan nagyok), de anélkül nagyon csúnyácskák. Eléggé lógnak, pedig még fiatal vagyok, csak 23 éves. Nagyon szégyellem őket, nem is merem megmutatni a barátomnak - mindig magamon hagyom a melltartót szex közben.


Huszonéves fiúk, ti kiábrándulnátok/csalódnátok, ha ilyen lenne a barátnőtök melle? Esetleg fel tudnátok erre izgulni? Tudom, hogy ha szereted a másikat, akkor elfogadod a hibáival együtt, de szeretnék a barátomnak tetszeni. És félek, ha meglátna, nem kívánna engem, és megromlana a szexuális életünk, majd szép lassan a kapcsolatunk is.


Itt van pár kép, kb. így néznek ki az én melleim is:

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 9. 15:10
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem számítottam ilyen pozitív véleményekre, de meggyőztetek, hogy nincs nagy baj, csak a bolhából csináltam elefántot. :)
2013. nov. 9. 16:06
 12/35 A kérdező kommentje:
#8: Ha látnád a privát üzeneteket, amiket kaptam, Neked is megjönne az önbizalmad :) Valakinek a kicsi tetszik, és valakinek a nagy - és úgy tűnik, hogy akinek a nagy, az az esését, lógósságát is szereti.
2013. nov. 9. 16:14
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
már maga a kép is izgató hogy a francba ne izgatna fel :) Szerintem bátran mutogasd neki nem hinném h fintorogna tuti oda lesz értebiztos akar már játszani az ikrekkel ;)
2013. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Hulye vagy en orulnek ha az enyem ilyenek lennenek. Nekem meg olyan kicsik hogy melltarto nelkul mintha nem is lenne mellem.

Szoval fel a fejjel :)

2013. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én barátnőm lennél, már lebeszéltem volna rólad a melltartót!:)


Értsétek meg lányok, hogy ha szeretünk valakit, akkor mindenestől szeretjük: úgy ahogy van, tetőtől talpig.:)

2013. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvána barátod is tudja vagy sejti,hogy melleid nem betonból vannak,és ezért nem olynok mint egy dinnye-mindig kerek.

Ha az én barátnőm volnál ott romlana el a kapcsolatunk,hogy nem veszedle a melltartót.(nem szeretsz annyira,hogy megörvendeztetsz fedetlen tested látványával)

monduk,ha nagyon nem akarsz neki ujjat miutatni akkor vezesdrá:nagy és lógegy picit,stb...és szeretnéd ha levenném?

valamit biztos mond:1igen mert szeretem a nagyot,2, igen mert még nem láttam ekkorát,3nem mert tök gáz,hogy nagy és lóg... ha 3 akoor hagy ott és keress jobbat.


UI: igen izgató,nem zavarna (egy darabig)ha már igen akkor szólok.

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj neki semmit előre. Egyszerűen csak vedd le szeretkezés közben a melltartót. Garantáltan tetszeni fog neki!
2013. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Én 25 éves lány vagyok, nekem 80G melltartóm van, úgyhogy ugyanabban a cipőben járok, mint Te. Sajnos az enyimek is lógnak, úgyhogy én is nagyon sokáig nem mertem a párom előtt levenni a melltartómat. Emiatt előfordult, hogy elvesztettem azt a fiút, akit amúgy nagyon szerettem.


Nekem a mostani párom segített nagyon sokat abban, hogy elfogadjam magamat és a melleimet. Egy jó darabig türelmes volt velem, de folyamatosan győzködött, hogy ő szereti a nagy melleket, és tudja, hogy azok lógnak.

Utána egyszer szex közben kikapcsolta a melltartómat, és azt mondta, hogy most leveszi a melltartómat, és miután látta a melleimet, döntsem el én, hogy akarok-e még vele járni. Mivel hirtelen nem tudtam reagálni, tényleg levette, azt mondta, hogy szép melleim vannak, és elkezdte puszilgatni őket, és a mellem azóta is eléggé központi eleme a szexuális életünknek.


Szerintem nyugodtan vedd le a melltartódat a barátod előtt, mivel inkább attól fog megromlani a kapcsolatod, ha nem teszed. Ha ő pedig nem fogad el így, akkor az az ő baja, Te pedig sokkal jobbat érdemelsz nála.

2013. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Álomszépek. Szerencsés az a pasi, akinek a barátnője/párja ilyen keblekkel kényezteti minden nap... Szóval légy nagyon büszke rá.
2013. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Saját magadról küldj képet és megmondom amúgy nem legalább van mit fogni!!!
2013. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!