Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mire figyeltek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mire figyeltek fel jobban? Mell vs Fenék?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fenék
2013. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
seggből könnyebb jót találni, viszont a segg a válaszom!
2013. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A pár szép, nagy mell hamar magára tudja vonni a figyelmem, szóval legyen az.
2013. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Arc!

Utána alak! Szemből nem látom a fenekét, így vagy körbejárom ha nem ismerem, vagy ha ismerem, megkérdem, hogy forduljon hátra egy pillanatra, mert meglepim van.

Amúgy cici nem fontos, csak ne legyen hatalmas és lógós. Inkább fenék. :)

2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Két gyönyörű telt mell.:D nyam
2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szembe jön, akkor mell, ha előttem megy, akkor fenék. :D
2013. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mell, és arc mindenképpen. Aki szereti a fenekeket, az elmondná mit szeret benne? Mert én valamiért nem találom, olyan "vonzónak", vagy hogy mondjam.
2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: Köszönöm! Végre.

Amúgy én se értem.

2013. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zakathol ***** válasza:
48%

#7-8: Aki meg fenék/láb párti, ugyanezt kérdezi tőletek...


De, hogy ne csak trollkodjak: Én például azért is szeretem a fenekeket/lábakat megnézni, mert sok esetben elárulják egy nő életvitelét. A mell általában adottság-kérdése. Vagy nagy van, vagy kicsi. A lábakon/feneken viszont meglátszik ha valaki sportosabb életet él, vagy a vékonyabb lányoknál pusztán a genetikának köszönhetik, vagy az látszik, hogy egy ellustult, elhízott senki a tulajdonos.


Plusz a csípő, derék vonala egyszerűen csak beindítja a fantáziámat, úgy ahogy a tieteket a mell.


Tudományos szempontból: a klasszikus értelmezés szerint a szélesebb csípőjű nőket evolúciós szempontból is vonzóbbnak (kellene?) találni, mivel az utód világrahozatalánál kevesebb az esélye a komplikációnak. A mell nagysága viszont nincs befolyással a későbbi utód táplálására, mivel a mellmirigyek termelik a tejet, az pedig a kis mellű nőknél ugyanúgy megvan.

2013. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Hogy formás és markolni való és harapni való és belenyomnám a képem és belefulladnék és méginkább belenyomnám a farkam, csak ezt.
2013. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!