Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lehet vonzó a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet vonzó a nagy mell, ha lóg? Zavarna, ha a barátnődé ilyen lenne? (kép)

Figyelt kérdés

Nagy melleim vannak (75F). Melltartóban még jól is néznek ki (bár az alkatomhoz képest úgy is túlságosan nagyok), de anélkül nagyon csúnyácskák. Eléggé lógnak, pedig még fiatal vagyok, csak 23 éves. Nagyon szégyellem őket, nem is merem megmutatni a barátomnak - mindig magamon hagyom a melltartót szex közben.


Huszonéves fiúk, ti kiábrándulnátok/csalódnátok, ha ilyen lenne a barátnőtök melle? Esetleg fel tudnátok erre izgulni? Tudom, hogy ha szereted a másikat, akkor elfogadod a hibáival együtt, de szeretnék a barátomnak tetszeni. És félek, ha meglátna, nem kívánna engem, és megromlana a szexuális életünk, majd szép lassan a kapcsolatunk is.


Itt van pár kép, kb. így néznek ki az én melleim is:

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 9. 15:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

A második és a harmadik képen lévő lánynak egyszerűen fantasztikusak a mellei. Az első kevésbé jó, de azért a rossztól nagyon távol állnak. Én a kis melleket nem tartom vonzónak.

Ha ilyen hatalmas melleid vannak a barátod hogy állta meg eddig, hogy ne tépje le rólad a melltartód?:D

2014. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi ideig nem hordtál melltartót hogy így lóg?
2014. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Ne mááár csajok!! Gyúrjatok popóra meg combra!! Csak egy világbajnok, kerek popsi kell és onnantól kezdve úgy is csak a kutyapóz játszik... Mondhatnám a kutyát nem fogja érdekelni hogy lóg e cickó vagy sem...

(Nem vagy elégedett a melleddel, hódíts a seggeddel!!) :) ;)

2015. júl. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Darwel ***** válasza:
Izlés dolga az egész :) Én azt vallom minél nagyobb annál szebb :) És igenis kell hogy látszon hogy hat rá a gravitáció :) Szóval egy szónak is száz a vége,nagyon szép mellek :)
2015. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Egy nőnek legyenek nagy mellei, azért nő! Persze, hogy vonzó.

Nagyon lóg? Hát Istenem, ez ilyen l... az furcsább lenne ha felfele állna. Az a farkam dolga. :D mondjuk most így belegondolva és meglátva a képet is, keményen megkúrnám azokat a melleket. :)

2023. jan. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!