Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lehet vonzó a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet vonzó a nagy mell, ha lóg? Zavarna, ha a barátnődé ilyen lenne? (kép)

Figyelt kérdés

Nagy melleim vannak (75F). Melltartóban még jól is néznek ki (bár az alkatomhoz képest úgy is túlságosan nagyok), de anélkül nagyon csúnyácskák. Eléggé lógnak, pedig még fiatal vagyok, csak 23 éves. Nagyon szégyellem őket, nem is merem megmutatni a barátomnak - mindig magamon hagyom a melltartót szex közben.


Huszonéves fiúk, ti kiábrándulnátok/csalódnátok, ha ilyen lenne a barátnőtök melle? Esetleg fel tudnátok erre izgulni? Tudom, hogy ha szereted a másikat, akkor elfogadod a hibáival együtt, de szeretnék a barátomnak tetszeni. És félek, ha meglátna, nem kívánna engem, és megromlana a szexuális életünk, majd szép lassan a kapcsolatunk is.


Itt van pár kép, kb. így néznek ki az én melleim is:

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 9. 15:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen imádom az ilyen hatalmas természetes mellekkel megáldott lányokat! Főleg az utolsó képen lévő csajé fantasztikus, bármelyikről lenne szó imádnám! Aki azt várja, hogy egy női mell labda formájú legyen az nem normális:) Engem az tudna zavarni (de nagyon), ha a barátnőmnek kis melle lenne, illetve egy olyan lány nem is kelti fel az érdeklődésemet.

F24

2014. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Közhely, de ha valakit szeretek, akkor úgy is izgató, ha nem mindenben 100%-osan olyan, mint az elképzelt ideálom.

Egyébként meg az ilyen mell is izgató.

2014. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Megvan még a barátod? Csak azért, mert ugye a kapcsolat szent dolog...

Amúgy a kérdésnél komolyan azt hittem, hogy ez valami vicc lehet, de így jobban belegondolva nem egy nővel voltam, akinek ez volt a problémája. Egyik lánynak 80G volt a kosármérete, és nem merte megmutatni. Mikor levette a melltartót, azt hittem hogy kiszakad a farkam a helyéről. Ilyen méret mellett lehetetlen elvárni, és szerintem senki sem várja el, hogy tökéletesen álljanak, szóval nincs mit szégyelni.

2014. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, az ilyen hatalmas mellek az esetek 99%-ban csodálatosak, gyönyörűek, hihetetlenül izgatóak (kivéve, ha szilikon lufikról van szó). Ha igaziak, valamennyire mindenképp lógnak, hála az égnek:)
2014. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mell fetisiszta, nekem a fenék és az alak fontosabb, meg szeretem a kis mellű lányokat, ugye ahogy a régi japán közmondás tartja: "G kosár alatt minden kicsinek számít"


:D


Egyébként ha így félmeztelenül szembe jönnének velem azok a lányok akiket belinkeltél, lehet hogy a nadrágomba élveznék ahogy megpillantom őket:D

2014. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
100%
Nem baj ha lóg. A lényeg hogy nagy legyen :) Én nagyon örülnék ha a barátnőmnek ilyen mellei lennének :)
2014. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Keresek magamnak Barátnőt 13-17 éves korig eger és Környékén nagy és logós mellű vagy melltartót nem.hordó lányok írjatok bátran Lecci! Én segítek nektek ezt fel dolgozni!
2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Küldj képet a Tiedrol és meg mondom!
2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hogy van neked ekkora? Nagyon be jön! De mitől lógnak talán. Nem.hordtál melltartót? És.mennyi ideig nem?
2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mitől lógnak ennyire? És hogy bírja őket meg tartani a melltartó? Hogy hogy nem esik ki belőle?
2014. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!