Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos beigazolódott a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos beigazolódott a félelmem. Tudtam, mindig is tudtam, hogy csúnya vagyok és ezért kerülnek a lányok. Most kérdeznék. (? )

Figyelt kérdés

Ti mit választanátok annak tudatában, hogy tudjátok a külsőtök miatt nem lehet soha párkapcsolatotok.


Én ezt a 2 dolgot találtam.


De most azt kérdezném, hogy te mit csinálnál.


1-megvakítanád magad, hogy sose láss és így nem lesz olyan elviselhetetlen az élet mert így nem látsz turbékoló párokat, elmehetsz a vakok iskolájába, ott összeismerkedsz egy vak lánnyal és lehet, hogy így lesz kapcsolatod.


2-megölöd magad.


ti melyiket választanátok.

Én szívem szerint az 1-est, de lehet, hogy nem lesz merszem hozzá így a biztos és gyors 2-est választósztom.


TI MELYIKET?


2013. nov. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Te még a vakoknak sem kellenél..
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Keresnék annyi pénzt, hogy a nők fel tudjanak rám nézni.
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Keress egy ronda lányt! Erre még nem gondoltál?
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem volna merszed, menj és aludj holnap suli!
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
hallod, fas­zkalap, nálam biztos nem vagy csúnyább :)
2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

A 2-es nem olyan biztos és gyors hacsak nincs egy pisztolyod.

Egyébként meg egyiket sem? Látóként miért ne lehetne megismerkedni egy látássérült lánnyal?

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan nyírd ki magad!Legalább egy h*lyével kevesebb!

Már nagyon unom ezeket a kérdéseket!F@/szom se kíváncsi a sok nyávogós kis p*cs*kre!

Ma én is megkaptam,hogy nem vagyok egy szépség nő létemre,akkor ki kéne magam nyírni?Vagy ássam el magam?Komolyan ember észnél vagy?

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Én a pszichológust választanám! De nem ám magamnak, inkább neked! Hátha tud segíteni rajtad..
2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
61%

"hallod, fas­zkalap, nálam biztos nem vagy csúnyább :)"


Gyakorikérdések népszerűségi mércéje. :)

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
jaj minden héten megkérdezed ezt? -.- Öld meg magad kitérdekel? Senki sem fog megsajnálni! Dögölj meg büszkén egy szó nélkül!
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!