Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos beigazolódott a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos beigazolódott a félelmem. Tudtam, mindig is tudtam, hogy csúnya vagyok és ezért kerülnek a lányok. Most kérdeznék. (? )

Figyelt kérdés

Ti mit választanátok annak tudatában, hogy tudjátok a külsőtök miatt nem lehet soha párkapcsolatotok.


Én ezt a 2 dolgot találtam.


De most azt kérdezném, hogy te mit csinálnál.


1-megvakítanád magad, hogy sose láss és így nem lesz olyan elviselhetetlen az élet mert így nem látsz turbékoló párokat, elmehetsz a vakok iskolájába, ott összeismerkedsz egy vak lánnyal és lehet, hogy így lesz kapcsolatod.


2-megölöd magad.


ti melyiket választanátok.

Én szívem szerint az 1-est, de lehet, hogy nem lesz merszem hozzá így a biztos és gyors 2-est választósztom.


TI MELYIKET?


2013. nov. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Ne kend a külsődre! Neki több nője volt mint neked:

[link]

2013. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

sokáig hitegettem magam azzal, hogy nem vagyok csúnya, meg, hogy csak a kisugárzásom, de ma kiderült, hogy a külsőmmel van a baj amin nem lehet változtatni.


még egyszer írom, nem sajnáltatom magam.


csak a tényeket írom le, ennyi

2013. nov. 10. 21:46
 33/56 anonim ***** válasza:
Akkor köszönjük a tényeket, elfogadom. Csúnya vagy, most tipli.
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

ha így néznék ki már rég lett volna nőm, de sajnos nálam nagyobb a baj.....fizikai meg lelki is,de inkább fizikailag lettem el---a.


nagyon jó, hogy a kérdésemre alig válaszoltak 3-an vagy 4-en

2013. nov. 10. 21:47
 35/56 anonim ***** válasza:
miért, mi történt ma? :D
2013. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 zotanbro ***** válasza:
egyiket se választanám mert nem vagyok ilyen gyökér
2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
nem akarok meghalni, félek...a haláltól..annyira rideg, de a látásomat föláldoznám azért, hogy történjen már végre valami velem.
2013. nov. 10. 21:50
 38/56 anonim ***** válasza:
Olyan csúnya vagy hogy még a kérdésedre érdemelsz választ.
2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
olyan csúnya vagy, hogy miattad a 38-as elgépelte
2013. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

megváltozna minden az életembe ha nem látnék.

megváltozna az életem.

boldogabb lennék és lennének új céljaim.

félek megtenni, de ha ez az ára, hogy boldog legyek a jövőben....akkor ez semmi!!!!!


és tudom, hogy megteszem....már csak az a kérdés, hogy hogyan.

2013. nov. 10. 21:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!