Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos beigazolódott a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos beigazolódott a félelmem. Tudtam, mindig is tudtam, hogy csúnya vagyok és ezért kerülnek a lányok. Most kérdeznék. (? )

Figyelt kérdés

Ti mit választanátok annak tudatában, hogy tudjátok a külsőtök miatt nem lehet soha párkapcsolatotok.


Én ezt a 2 dolgot találtam.


De most azt kérdezném, hogy te mit csinálnál.


1-megvakítanád magad, hogy sose láss és így nem lesz olyan elviselhetetlen az élet mert így nem látsz turbékoló párokat, elmehetsz a vakok iskolájába, ott összeismerkedsz egy vak lánnyal és lehet, hogy így lesz kapcsolatod.


2-megölöd magad.


ti melyiket választanátok.

Én szívem szerint az 1-est, de lehet, hogy nem lesz merszem hozzá így a biztos és gyors 2-est választósztom.


TI MELYIKET?


2013. nov. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

hm..értem...már mindennek utána néztem.

intézetek, iskolák stb...


kössz, hogy a kérdésemre válaszoltatok, ku--va nehéz lehetett egy 1-est vagy egy 2-est írni.


nah..


szevassz.

2013. nov. 10. 22:06
 52/56 anonim válasza:

A kérdezō egy unatkozó *férfi nemiszerv* ,aki kéreti magát....

Menj aludni és kíméld meg a világot a hülyeségeidtōl

Egyébbként sz'tem kamu poszt... Ember nem létezik ilyen elb*szott önértékeléssel ill. értékrenddel

2013. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan halj meg, mert ilyen emberekre nincs szükség ...
2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Hogy vakítod meg magad, tükörbe nézel?

Csak vigyázz ki ne lépj egy ukrán kamion elé! Akkor hiába vérezted össze a keccót!

2013. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Miért érdekel mások véleménye? Meg miért csak ez a két lehetőség van? Senkit nem hallgatsz meg akinek lenne ésszerűbb ötlete ezeknél... ráadásul senki nem mondta komolyan, hogy vakítsd meg magad, pláne nem hogy saját magát. akkor meg minek az egész?
2013. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Szerintem te egyik variációt sem fogod bírni megtenni mert mind a két dologhoz hatalmas bátorság,erő kell,te pedig nem vagy se bátor sem erős mert ha az lennél kilábalnál ebből a

"gödörből" ahogy azt sokan,mások is teszik.(nem kéne ilyen könnyen feladni)

2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!