Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a mai fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai fiatal lányok azért nem akarnak gyereket, mert nem akarnak kitermelni egy hulladék generációt, vagy pusztán azért, mert kényelmetlenség lenne nekik a gyerekszülés/nevelés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 22:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
azért az vicces, hogy pár nő azt mondaj, hogy a gyerekszülés nagyon durva, hogy kijön a vaginájából a gyerek. Ezzel szembe meg lehet hogy ott öklöztetgeti magát seggbe meg nunába...
2013. nov. 11. 22:25
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a hulladék generációt kitermelték már (emok, swagek, páwák, plázapiçsák stb).
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Szergej55 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a társadalom iránti változtatás vezérelne mindenkit, egyszerűen marha nehéz akár egy gyereket felnevelni. Általában a sikertelen esetek láthatóak viszont az oldalnak ezen részén.
2013. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
WIN!
2013. nov. 11. 22:32
 15/28 zotanbro ***** válasza:
57%
#12 :DDDD
2013. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Én szimplán azért nem akarok gyereket, mert nem vágyok rá. Arra sem vágyok, hogy töltött káposztát egyek, vagy hogy kiejtőernyőzzek egy repülőgépből, vagy felmásszak a legmagasabb hegyre, pedig másnak ez élete értelme, és úgyanígy nem vágyok egy gyerekre sem. Persze ha nagyon elkezdem törni a fejem, akkor mindenféle praktikus indok előjön, de ez a legőszintébb.

Amúgy régen sem akart mindenki gyereket, akkor nemes egyszerűséggel kötelező volt, főleg a nőknek. Örülök, hogy nem akkor születtem.

2013. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Én szívem szerint szeretnék gyereket, eszem szerint viszont nem. Egyrészt azért, mert a mai világban már nem hiszem, h jó ötlet a túlnépesedés, a kilátástalan jövő miatt, másrészt mert olyan férfit még nem láttam, aki jobban szerette volna a gyerekét és annak anyját egy szűk puncinál!
2013. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
10%

Üdv 1. vagyok:)


Nő aki nem szül gyereket. Ennél szomorúbb dolgot el sem tudok képzelni. Mármint a nőnek. Evolúciós zsákutca. Kimaradni az anyaság áldásából. A világ egyik legszebb, legerősebb köteléke lehet. Olyat meg hol írtam hogy csak a gyerekszülésre kell a nő. Rejtett információ többleteket ne keressünk a sorok között. Megsúgom, nincs. Azt írom amit közölni akarok, pontosan.

Kényelmetlenség? Nehéz? ... Egy igazi nő nem retten vissza ilyenektől. Egy igazi nő szuperszívós, mint egy hatalmas anyatigris. :)

2013. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
Első, szerintem az ember -nemtől függetlenül- azért jön világra, h az életben boldog legyen. Ha egy egyénnek a boldogságról kialakított képébe nem fér bele, h gyereket vállaljon (direkt nem "szüljön"-t írtam, mert a gyerekszüléshez nő kell, a gyermekvállaláshoz pedig egy férfi és egy nő, akik ideális esetben egy család, tehát nem csak a nőkön múlik a történet), akkor ne gyere már ezzel a múltszázadi szöveggel, h "a nő azért van, h (örököst-a régi felfogás szerint) szüljön" mert mentálisan nagyon alulmaradottnak és röhejesnek állítod be saját magad!
2013. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

"nem akarnak kitermelni egy hulladék generációt" :D


Hát a "hulladékkitermelése" nem a szüléstől függ, hanem a neveltetéstől! Régen én is úgy gondoltam, hogy "erre az ocsmány világra szüljek gyereket!? Soha!" Manapság már megtaláltam a boldogságot, s tudom hogy ha a gyermekemet megfelelően nevelem akkor nem lesz belőle "hulladék degeneráció" Tudom, nem csak mi szülők neveljük a gyermeket, hanem hatással van rá az ovi a társai stb. De, ha megfelelő családi környezetben él itthon, akkor értelmes lesz annyira, hogy szemlélője legyen az elkorcsosult világnak, s mégis szeressen élni, és felülemelkedni a kor által hozott silányságon...

2013. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!