Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menne a kíváncsiságom enyhítése érdekében?

Figyelt kérdés
Lezbikus vagyok, viszont egy icipicit azért vonzanak a férfiak is. Ezt inkább kíváncsiságnak nevezném. Szóval szeretném kipróbálni egy férfival is, vagy legalább megérinteni vagy valami. Van egy haverom, akivel nagyon jóban vagyok, nagyon bírjuk egymást. Mi lenne, ha megkérném, hogy feküdjön le velem, csak hogy tapasztalhassam, milyen?? Szerintetek milyen hatással lenne ez a barátságra? Ti mit szólnátok ha a lezbi barátnőtök ezt kérné tőletek?
2013. nov. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te milyen leZbikus vagy, ha helyesen le sem tudod ìrni? XD
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztosan.
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy álma válna valóra a fickónak :D De tényleg ez nem mindennapi dolog egy férfi életében,hogy valaki csak úgy felajánlja magát neki :D
2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy ùjabb kamukèrdès. Lezbikuss :D
2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Leszbikus*. Bocsi fáradt vagyok már.
2013. nov. 12. 21:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu.. :D
2013. nov. 12. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek egyik őtöket sem, de attól függ milyen személyiségek vagytok, rá mehet a barátság szerintem
2013. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

SAJNOS nem kamu.

De kamu vagy.

2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd én leszek ez a férfi kisanyám.
2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8: Élvezed ezt? :D Mert akkor további jó szórakozást kívánok! :)
2013. nov. 12. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!